Plati vam priatel??

Martin_242

A čo má táto téma čo hľadať v sekcii "SEX Sexuológia"?

Vás snáď peniaze sexuálne motivujú, alebo ako?

Nemalo by to byť skôr v sekcii "Zlatokopky"?

ZyxerkA

alickka, ja si nerada nehavam platit, ale naopak- prave s antikoncepciou sa s priatelom delime.. raz kupim ja, raz on.. predsa tu antikoncepciu vyuzivame obaja rovnako.

alickka

Pre tttt: no sorry ale prečo by mal chlap platiť antikonc. , to snád nie, potom si už môžeš rovno pítať príspevok aj na tampony. Odtiaľ po tiaľ. Ani od snúbenca by som si antik...nedala zaplatiť. Darček, večera ok, ak mi chce kúpiť oblečenie alebo topánky ok, ale vraciam rovnako aj keď tak nezarábam, stále kúpim na narodky alebo výročie nejaký super darček nech sa nemusím cítiť ako chudera.

sedmikraska

my sme s mojim oz od zaciatku boli ku sebe priami a s platenim sme sa striedali, lebo ani jeden sme nemali vela penazi. Ked vecera isla z mojich penazi, tak som mu jednoducho dala moju penazenku a siel to zapaltit z nej a nemusel sa tak citit hlupo, ze plati za nho holka. Inak ked som este chodila do skoly, tak byvaly platil za mna stale, ale to bolo zase o inom, ja som este nezarabala

solo

Viktoria chce vediet ci platime svojim babam. Napisal som jej aby sa jej partner zacal o nu trochu starat. Peniaze kazia charakter? To si chcel povedat? Lebo poznam bohateho ktory je lepsi ako ten chudobny. A ked si partnerka zamiluje peniaze namiesto toho aby milovala svojho partnera to je problem iba tej osoby. Ja a moja baba sme zazili biedny cas a neopustila ma. Stala po mojom boku a diali sa veci strasne. Bola aj v spolocnosti v ktorej mozno ty ani nikdy nebudes a predsa ju nezlakalo mnozstvo penazi. Mas pravdu tvoji priatelia mali smolu,ze si nasli take dievcata ako maju. Tak sa maj darwin

darwin

no moj len jej kupuj a plat ...resp. polievaj....az raz pride niekto kto bude o stipku krajsi a stipku v spolocnosti "obratnejsi" s velkym kontom...a punukne jej viac sanci ,zabavy,prilezitosti zaplnit si cas honostnejsie ako ho vyplnala doteraz... a uvidis ci to bola dobra investicia ked ju budes vidiet ako si bali kufre....a rok predtym sa s tebou hadala kvoli tomu ze nemoze byt sebestacna lebo jej vsetko cvakas a ma co si len zmysli..s usmevom ti slubuje lasku a pripomina ze kasle na tvoje peniaze...no nikdy ich neodmietla...staci ze stravi par vykendov s uspesnym mladikom ktory ma tolko volneho casu(casu sa jej venovat, kedy ty makas na to aby si jej mohol konecne kupit ten prsten za sto litrov lebo chces pre nu to naj )no on jej otvori dvere do kazdej spolocnosti a s cenovkami darcekov na ktore ty dries sa on nebabre lebo to cvaka ockova firma.este dnes mam v usiach tu vetu kedy mi ten chudak hovoril co mu ta zena povedala o tom prsteni...ze nech sa ho neopovazi kupit..jej vraj staci malo a uz ako dieta bola na to malo co dostavala zvyknuta a pritisla mu pusu do tvare.a zo zlatnictva odisla s prstenom za 3 stovky stastna ako blcha vo vlasoch,so slovami ze je tak rada ze usetril ..no nechci taku zenu..isteze potom tie peniaze aj tak investoval len do nej .....obaja pani....obaja su moji priatelia jeden je schopny ing.ktory vzdy na sebe tvrdo makal a vsetko si budoval sam..je uspesny..ano je, vdaka svojej tvrdej praci...no na toho druheho mojho kamosa ktory je vo veku 31 rokov stale pricucnuty na otcovej penazenke a jeho milionoch to nestacilo..dnes tej zienke nestaci ze dostava nove auto kazdeho pol roka a stale sa stazuje ze musi byvat na tom biednom slovensku...no ja si myslim ze keby jej trosku tej slobody prilezitosti vlastneho zarobku nechal, zistil by uz skor co je zac...a ona by zistila ako sa peniaze tazko zarabaju....nevravim ze toho prveho nelubila...to urcite nie...no ako sa sama priznala stacilo jej par vykendov kedy priatel musel pracovat a ona sa doma nudila tak obcas zasla s kamosom na "drahu"kavu v lepsej spolocnosti.proste odrazu bola pri nom zamestnana az az ..same akcie plesy,vylety,drahe auta.no a za to vymenila tu domacu nudu pretoze pracovat sa jej zrejme nechcelo..a priatel musel za dvoch...a to mi verte zarabal peknu kopku fialovych...no asi chcela viac..a lepsie a drahsie..pritom ako parik na vyske dreli obaja za min.mzdu a boli stastny ako nikdy..take su zeny.........urcite tu padne poznamka..." nie vsetky su take"...no neviem stevo takto prebral zenu uz 6 chlapom a verte mi predtym tym zenam stacilo velmi malo...cakam kedy to spravi mne..=) no ja si z toho beriem priklad..snazim sa byt uspesny aby sa mi to nestalo....a ak to tak nie je pani...tak preco potom kazdy druhy film konci tym ze zene sa splnil sen a pan vysneny je tak casto uspesny krasny a bohaty .a nie nejaky dobrovolny lekar v keni ktory zachranil stovky zivotov a s ktorym aj po 100 rokoch manzelstva by ste si mali co povedat.....to nie je urazka zien...aj niektore zeny su uspesne z vlastenj prace a nemuseli "roztahovat nohy ci zobrat manzela o par mil.na restiku".takze to nevyvraciam a tiez su zeny ktore si vyberu prave toho druheho princa z keni..ja si len myslim ze 98% je tych klasickych..co chcu vsetko pre seba a ziskat si to z vlastnych sil.. ale lahsie je sa do toho bohatstva vydat.ci zapredat telo aj mysel.....no a muzi??? 98% z nas chce krasnu dokonalu zenu,,,a je jedno kolko ma penazi..a tie 2% chcu tu svoju aj ked nie je najkrajsia......a poznamka...ak si myslite ze ten vas je v tych 2% tak skuste najat krasnu slecnu alebo kamaratku aby sa troska posnazila o vasho milacika a uvidite..(aj ked vam roky bude tvrdit opak)...=)...priroda je priroda laska je laska...no darvin ma pravdu.. lepsi krajsi silnejsi dnes boduju.........prepacte za gram.chyby.ponahlam sa..hlupa vyhovorka viem...no verite ci nie je mi to jedno =)....PS:k tomu plateniu v podnikoch...neviem ako tam u vas...ale na vychode plati vzdy chlap..a je jedno ci pracuje ci nie...zeny tu usetria poriadne peniaze...a muzom to tu nevadi.

solo

Dnes som svojej milej doniesol krasny zlaty nahrdelnik,len tak.Mala velmi velku radost.Vsetko jej platim,vsetko jej davam. A najlepsie na tom je,ze to po tie roky nikdy nezneuzila. Tvoj priatel by sa mal zacat o teba trochu starat. Ved krasny kvet musis polievat aby neuschol.