Dieta podla krvnych skupin

[zruseny12]

JAHODKA
este som zabudla dodat,ze ti to poslem zadarmo,mne je ten plagat nanic...ak budes chciet tak staci napisat...

270868

Každý deň užívam Magnézium v tabletkách, cítim sa dobre, ale mám obavy, či mi neuškodia na nejaké iné orgány. Tlak sa mi výrazne znížil.

[zruseny12]

JAHODKA,nohy ta palia?spodky chodidla?lebo ked pali spodok chodidlo,tak mas malo vapnika a mineralov v kostiach...

[zruseny12]

JAHODKA
ale to nie je DIETA na chudnutie,len je to jedenie podla krvnych skupin...
ak budes mat zaujem mozem ti poslat stranku,kde su kontakty a kde si mozes kupit PLAGAT na vsetky skupiny,co maju jest...
ja to mam doma,ale nedodrzujem to...jem,to co mozem a co mi robi dobre/lebo mam trav.peobl./

AK CHCES MOZEM TI TEN PLAGAT POSLAT

jahodka6466

CHCELA BY SOM VEDIET AKO SA DA SCHUDNUT A POSLAT MI NIECO CO SA TYKA NA SKUPINU ,,A,,
lebo ani tolko nejem co mam na sebe a som bezradna ...napuchaju mi nohy a strasne ma palia......dakujem.

miro.83

Neexistuje naco mam chut to si dam ale existuje neco take ako zvyk na urcite jedla a najviac si ludia zvykaju na cokolady a mastne veci. To co si napisala tak som sa riadil aj ja v minulosti a v mojom denom jedle nechybali hranolky a podobne presmazene jedla. Cim som sa nabalil tolko na seba, ze by mi to stacilo na prezitie 3 rokov hladomoru.

luci

dieta to je rozhodne dobra a funguje, sama som pri nej takmer okamzite schudla 3 kila, potom dalsie tri a uz sa mi nechcelo. Keby som potom nezacala napchavat jak prasa, dodnes by som mala peknu postavu,lebo poznam ludi,co takto pekne schudli a udrzali si to.Teraz sa nanu chystam opat a uz urcite nepriberiem.