chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

barbinka

ok, takže mám 24 rokov. meriam 164cm a teraz vážim 56,0 kg. ešte pred troma mesiacmi som mala 61,7kg. schudla som to po dvoch mesiacoch a už mesiac urdžujem, resp. sa to zastavilo. ja som vždy športovala, hrávam pravideľne tenis 3-5krát do týždňa po dve hodiny podľa počasia. ale tenis hrávam už dosť dlho, čiže ja som mala svaly, aj pevnú postavu aj keď som mala 61,7kg, ale cítila som sa taká nejaká veľká, tak som sa rozhodla, že sa začnem inakšie stravovať. takže pijem minimáln 3 litre vody denne počas celého dňa. fľašu vody nosím stále so sebou. a môj jedálníček vyzerá asi takto:
raňajky: vždy iba ovocie. je jedno aké, ale napr. 5 marhúl a dve nektarinky, alebo jablko s hruškou, banán s jablko, jahody s malinami. teraz sa dá aj dosť vyberať. ovocné raňajky si dávam preto, lebo ovocie sa má jesť len do dvanástej, potom sa už neodporúča(pri chudnutí).
obed: úplne hocičo, ale nekombinujem mäso so zemiakmi, alebo ryžou, cesto s mäsom,.... čiže buď pizza, zemiaky s karfiolom a zeleninou, zeleninové rizoto so zeleninou, dnes som mala ryžový nákyp, mäso(najlepšie kuracie) so zeleninou a celozrnným pečivom, ryby, zemiak. placky so zeleninou, dám si aj šúľance. proste na obed si dávam skoro hocičo, len jem také kombinácie aké sú v 90dňovke.
večere: najneskôr jedávam o ôsmej večer a vždy iba bielkoviny. buď jogurty, tvarohy, cottage cheese. alebo kuracie prsia so zelen.šalátom,tuniak. všetko s celozrnným pečivom.
niekedy mám aj chuť na sladké, tak si dám horkú čokoládu, ale lepšie je si ju dať doobeda. tak to je asi tak všetko.

cloe007

fiha, tak ty si celkom iny pripad ako my vsetky hh :) my sme pribrate uz troska dlhsi cas a snazime sa to zhodit :) a akoze sa stravujes zdravo ked dalej tvrdis ze mas zly jedalnicek? aky je tvoj jedalnicek?

tinna

Ahojte...takze ja som 17-rocne dievca...mam vysku 169,vyhu57...shcudla som tri kila ale opat priberam=(...teraz cez leto strane vela sportujem,ci bicykel,fitko,beh...rano si zacvicim na brucho...Lenze mam problem posledny tyzden som strasne nafuknuta=( a mam pocit ze priberam uz aj zo vzduchu..neviem nejak mam problem so stravovanim...ano snazim sa zdravo ale aj tak necitim sa fit aj napriek tomu ze sportujem..mam zly jedalnicek..poradite mi?..Dakujem=)inak moju ciel je 55kg..tak neviem neviem

tinna

Barbinka...Ahoj..prosim ta mohla by si napisat ako sa stravujes,ako cvicis,co a kedy,ako casto.,...tvoj zivotny styl?dakujem=)

cloe007

jj.. proste nechame si to este teraz tak a budeme pokracovat v nasom zacatom "boji" :D.. prejde tvoja dovolenka, moje prazdniny, a potom, ak budeme na tom prilis zle, zacneme s tou 90dnovkou.. tiez ju uz mam :)

lenula

dobre moja, takže august skúsime taký volnejší, ale bez blbostí, sladkostí, pečiva a tak... a uvidíme, dobre?
Barbinka, ja vypijem za deň tak okolo3 litrov vody, nejaké čaje a tak, len tá strava mi robí stále problém

lenula

Kurňa, som ti odpísala a nevidím to tu... Mna to tiež zaťažuje a hlavne v robote jesť každé 3 hodiny a jogurt s vločkami, na obed to, desiata to...ja fakt na to nemám čas. Inak cloe, mám doma tú 90-dňovku a ešte som sa na ňu neodhodlala.Skúsime to spolu?

cloe007

ja vypijem minimalne 3l z vodovodu.. mineralky mi uz ani nechutia.. predtym som pila len tie.. a pijem aj caje obcas, ale vacsinou tu vodu.. a takisto sportujem, tak 3-4x do tyzdna, ale hovorim.. zacina mi to liezt na nervy..
leni, ja by som skusila, ale az od augusta.. o tyzden idem na prazdniny na 10dni k rodinke, takze to nema zmysel teraz zacinat, potom prerusit a zas zacat.. takze az v pondelok 4.8. :) budem uz doma, takze mozme zacat.. tiez som si ju uz zohnala.. u rodinky si oddychnem a naberiem novu inspiraciu :P haadam
takze v auguste sa dame na dietu ok? a teraz budeme pokracovat v tom, v com sme zacali a uvidime co to spravi za tie dva tyzdne ci kolko to.. ak sa toto osvedci, mozno tu 90-dnovku ani nebudeme potrebovat :P

barbinka

dievčatá, na zrýchlenie metabolizmu pite minimálne 3 litre vody, ale obyčajnú z vodovodu a k tomu športujte. mne to pomohlo. samozrejme, že sa aj inak stravujem, ale za dva mesiace 5,7kg je fajn. teraz mám 56kg a už len udržujem hmotnosť. a darí sa mi.

lenula

Vieš čo mojko, ja som na tom podobne. absolútne nemám fantáziu na nejaké jedálničky a neviem čo.ide mi to na nervy a hlavne v robote, neni to ako doma. Inak ja mám doma tu 90-dňovku a nejako sa neviem odhodlať, skúsime to spolu?