chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

cloe007

cukrulka
myslim, ze ja mam v tomto dobre brucho...vzdy ked som cvicila brusaky, bolo to vidno uz po niekolkych tyzdnoch..takze podla mna toto by mohlo vyjst...

cloe007

kde si ho zonhala a za kolko?
ok.....tam priebezne budem pisat moje vysledky...
inak nechce sa ku mne niekto pridat???

darinka023

Musis redukovat percento tuku aerobnym cvicenim a zaroven posilovat brucho. Ja este pouzivam spefialny fatburner, ktory prednostne spaluje tuk na bruchu a \\\"problemovych miestach\\\" mozem odporucit Stacker 2 XPLC

cukrulka

tehlicky tak lahko a rychlo nespravis....a baby niektore maju problem ich spravita aj keby skapali od unavy,,proste to nejde,,muzke telo je v tomto dost ine..a 10 kil je vela na tvoju vysku, bacha na stratu menzesu a ine veci

cloe007

myslis ze to pojde tak, ze kazdy den dam nejaku aerobnu cinnost-povedzme minimalne polhodky(kazdy den hodinu nazvladnem..aspon nie na zaciatku) a k tomu trikrat do dna nejake posilovacky? ako tie cviky na brucho myslim...
a samozrejme obmadzim stravu-pridam kopec zeleniny, vylucim biele pecivo, mastne jedla, mastne maso, sladkosti.....ale samozrejme ze nejaky ten prehresok raz za cas musi byt...nie ze musi, ale ked mam svoje dni tak mam nehoraznu chut na sladke....takze tak...
myslite ze by to mohlo fungovat?

l.inda

jednoduche-svaly na bruchu si vytvoris pravidelnym cvicenim brucho musi pritom naozaj palit aby si videla vysledok.klasicke sedy lahy niesu vhodne na chrbticu najdi si na nete cviky na vsetky oblasti brucha.svaly ale nestacia pretoze ich treba aj vidiet takze treba znizit percento tuku-stravou a aerobnym cvicenim