Kupa prvej podprsenky...

kosa

nevzlykaj!!!

male prsia su zdrave prsia a ked zacnem seksovat alebo budes mat deti tak ti prsia narastu a spevneju a....potom budes este banovat za malymi prsjami.

karotka

Akurat vcera sme boli s kamoskou kupovat podpirky=D a jedna pani kupovala (asi) pre dceru, tiez taku malu, ale mooc peknu, jemne vystuzenu, taku akurat takze urcite nebudu na teba pozerat ako na kravu=D chod do specializovaneho obchodu, kde si treba pytat,tam ti tetka poradi=D ale vazne, ony tie predavacky vedia o tom cosi, poradi, ked sa nehanbis, aj si pozrie ako v nej vyzeras, uz z toho bude vediet ci je ok... a detail ale uzitocne, na leto je dobra podprsenka, ktora ma bavlnenu podsivku (zvrsok bude mat sotva bavlneny, ale na vnutornej podisvke si daj zalezat=)

Deee

rozhodne sa neobavaj, vyrabaju sa vsetky mozne cisla a niektore typy podprseniek ti mozu i prijemne vypomoct a pridat objem, co v lete urcite potesi, tak vela stastia pri nakupe

fraisee

ale maju vsetky cisla, co sa bojis, viac je aj tak tych velkosti nula az dva, holka s normalnymi proporciami si ma vasci problem kupit podprdu ako ta co tam nic nema.

weary

a maju vobec take male cisla?...cez prsia v najsirsej casti mam asi len 80 cm...sa bojim ze ma rovno vysmeju ked uvidia ze si chcem kupit podprsenku nejaku...lenze mne najviac vadia bradavky ked je to cez tricko vidiet...koli tomu ju chcem..doteraz som nosila take kratke tielka tenke na ramienka ale aj to je v lete uz nieco navyse...