auuu

ratata

a nemáš tam nejakú drobnú ranku, ktorá by ta mohla štípať. Aj to môže byť, ak ta to moc po sexe bolí osprchuj sa hneď vlažnou vodou trochu schladiť to pomôže. A ten divoký sex ti mohol spôsobiť nejakú ranku drobunkú skús si to poriadne prezriet.

marisssa

ja mam tiez taky isty problem a mam to stale po milovani,pritom pouzivame aj gel, dodrziavame obaja hygienu..
ked som sa pytala na to doktora, ten povedal, ze treba dodrziavat hygienu, je to v poriadku..ale je to neprijemne!

harmaparma

baby ta bolesť bola cítiť hned po sexe, ked som išla spravit po tom hygienu.ked som sa oplachovala bolelo to na dotyk.presli dva dni, uz to nestípe ani nepáli len ten kúsok sliznice na pravej strane bolí na dotyk a je to červene:-(((( +dostala som mesiačiky anemôžem ist gynekologovi..budem rada ked poviete svoj nazor

fidka

Skus si kupit cipky Gyntima alebo Pevaryl...ale urcite to bude chciet pomoc gynekologa... a sprav si bylink. kupel, z praslicky alebo z harmanceku...trosku to zmierni to stipanie a palenie

fidka

cau...divokym sexom to urcite nebude...bude to urcite nejaka infekcia..predpokladam, ze slo o nechraneny pohl.styk....odporucam ti navstivit gynekologa...a nenapisala, ako dlho mas ten problem, a ci to zacalo bezprostredne po sexe...