stočeny žlčník-zažil to z vas niekto?

zvolen

Kým som nemala vyoperovaný žlčník (pred troma dňami), mojou jedinou pomocou bol "FEBICHOL", môžeš si ho kúpiť v lekárni, je na rastlinnej báze, môžeš ho užívať 3xdenne.

radana

Ja nepijem salvatorku,lebo ta ma este naduvala a mala som vacsie bolesti.Pila som zlcnikovy caj.Vyhybat sa treba viacerym jedlam-ako ti uz dr.hovorila-vysmazane jedla,potom napr.cerstve uhorky su na zlcnik tazke,potom napr.z ovocia su to ceresne,slivky..-proste to ovocie so supkou na vrchu,lebo z toho ma bolieval zlcnik naozaj dost,potom je to napr.silna kava...

zlčniček

aj ja pijem salvat nalacno,ale co sa tyka jedla lekarak mi odporucila nejest iba vysmazane a chipsy-lenze to som aj tak nikdy nejedavala a brucho ma boli pomaly pri kazdom jedle:-(nevies akym jedlam a kombinacii jedal sa mam vyhnut???tie bolesti nie su vobec prijemne...

radana

Ja mam tiez dedicne zase predeleny zlcnik.Mavala som bolesti a vtedy mi to zistili.Ale potom som pila zlcnikovy caj,dala som pozor co jem a ono sa to upravilo...

venuša

Ahoj! Aj mne nedávno zostili že mam trocha ohnutý žlčník, ale pani doktorka mi povedala, že to nie je
nič zlého, že to má 50 % ludí ohnuté, a 50% rovné. Že je to dedičné.