********NEPRICETNE OBZIERANIE SA**********

Príspevok v téme: ********NEPRICETNE OBZIERANIE SA**********
lakiri

Budem nekonecne povdacna za akykolvek napad, sposob, radu, cokolvek.....co robit, ked Vas prepadne obzerstvo. Valate do seba piate-cez-deviate, zjete enormne mnozstvo jedla, potom je Vam zle a uz len citite, ako priberate a zelate si, aby ste to neboli byvali urobili. Poradite, co robite Vy? Ja som uplne zufala, taka tucna, ako som teraz, som este nikdy nebola!!!

vlasocnica

najprv si vypestuj pevnu volu, napr: ked ti rano zazvoni budik hned vstan, alebo odopri aspon jednu vec zo svojho dna co najviac potrebujes kazdy den napr nejaku oblubenu sladkost, a najma zamestnaj si cas a mysel nejakou cinnostou, zadaj si nieco co budes robit kazdy den napr brusaky alebo preskoky cez svihadlo vravim priklad, ked toto budes plnit upevnis si svoju pevnu volu ktoru potom stale so zvysujucimi narokmi na seba budes prehlbovat, potom by si nemala problem ani s tym co mas teraz,

ivuša

poznam to, tiez som mala take obdobie.. a vzdy mi dost dlho trvalo, kym som sa k niecomu zmohla... ono u mna to bolo psychikou, ked mam daky problem, tak to niekedy riesim jedlom :( .. ale momentalne som si nasl auz iny sposob :) .. no skus ist von, ked ta nieco taketo pochyti, nebud hned v kuchyni a nevybrakuj celu chladnicku.. skus pit vela tekutin, ale ziadne slatke zbrndy, to trosku zabeie mista v zaludku...