Prosíííím pomožte!!!!:(.....

Príspevok v téme: Prosíííím pomožte!!!!:(.....
zufala

Ahojte.Mám taký problém.zničoho nič ma začala stráášne svrbiet pošva...a aj pálit kúsok....je to strašné,trvá to tri dni,zo začiatku som dufala že to len tak prejde ale nic..v noci je to neznesitelné vkuse sa budím na svrbenie neobsedim na jednom mieste...a mám také malilinké hrudky,akoby výtok...Neviem čo robit:(strašne sa bojím ist ku gynekologovi.a keby aj idem,mozem tam íst prvý krát sama?ked mám len 14??a mohla by som íst s kamarátkou?ja už fakt neviem čo robit:/a nejaké domáce tipy čo by na to zabralo?
dakujeeem:(

zufala

mirka23
ano dam si na to pozor:)....a ja pouzivam z avonu gel na intimnu hygienu.myslim ze ten je celkom ok nie?......no teraz to uz je lepsie ako si davam Canesten,ale predtym v noci,fuu to bolo na zomretie...ale inak somsi aj myslela ze to bude mikoza pretoze som o tom citala davnejsie..

zufala

ahooj
aj tebe je blbe hovorit otom s maminou?aj mne totalne....lenze to asi preto ze som na to nebola nikdy zvyknuta...a co ty?

mirka 23

No dajú sa aj v drogérii, len v lekárni ti teta aj poradí. Ja viem o Lactacyd (nie som si istá či sa to tak píše), je v pohode. O tantum rosa som nepočula, ale keď to máš doma, tak to používaj.

mirka 23

No keď vychádzaš s mamou v pohode, tak jej to povedz, veď aj ona tým prešla... Ale ten intim gél si určite kúp, je to super. Poraď sa v lekárni, ktorý je dobrý, stoja okolo 100sk.

ahooj

no heej mam 16..vytoky ma trapili uz dlho..sak hadam tam zajdem.on je mily..vies je to take zvlastne ked s as maminou vobec o takychto veciach neviem porozpravat..dost ma to mrzi,.lebo ked je problemn,tak sa jej chystam nieco povedat tyzden..

mirka 23

Ahoj, takže ty si tiež mladšia? Koľko máš rokov? Ja som prvý zápal mala, keď som mala 16 alebo 17, ale to som chytila od priateľa.
No je to normálne že sa ti to vrátilo, len musíš nájsť príčinu, z čoho to máš. Dobré sú aj intímne gély na sprchovanie, aspoň mne to pomohlo. Sú antibakteriálne. Ale určite choď k lekárovi, určite ťa nevyhreší. Mame to hovoriť nemusíš, ak nechceš.