poradte mi nejaku ovocno-zeleninovu dietu:D

Príspevok v téme: poradte mi nejaku ovocno-zeleninovu dietu:D
princesss

prosiiiim poradte miii..ide letooo a potrebujem schudnut aspom 2-3 kila by mi stačilo...mam 15 rokow...159cm a 52kg...chcem aby ste mi poradili nejakuu dietuu nije moc drasticku proste nečo tske že pričom bysom jedla napr.ovocie a zeleninu a tak že ako to nakombinowat a ako pohyb k tomu a tak prosim poradteee

paulina009

este jedna poznamka k tofu ... vela ludi ho kupi, nakraja a ocakava ze ho bude jest ako syr .. no a potom nadavaju, kedze neupravene tofu je bez chuti .. upravene moze vyzerat a aj byt velmi chutne: www.ciaprochef.com
zaklad je namocit todu nakrajane na kocky do sojovej omacky (kludne aj na par hodin, ale neni to nutne), oprazit na kusku oleja a pridat napr. mrazenu zeleninu (najlepsie cinsku, thajsku a pod.), nastruhany zazvor, cesnak, cibuľu .. na zaver vyliat 2 lyzicky kukur. skorbu maizena zmiesaneho s vodou a nechat trosku zhustnut ...

paulina009

Podla mna je to uplne v pohode vaha, ale ked predsa, tak prestat jest zbytocne sladkosti (hlavne fidorky, siesty a podobne tucne blbosti), radsej namiesto toho obcas vysokopercentnu horku cokoladu ... daj si dobre syte ranajky (ovsena kasa, muesli s jogurtom alebo celozrnny chleba s niecim), jedz menej casto mäso a ked, tak chude kuracie, naopak casto si daj strukoviny (vyborne zasystia a su velmi zdrave) a tofu, cestoviny jedz celozrnne namiesto bielych .. veceraj max. do 18-19 hod ak chodis spavat okolo 11 a to najlepsie nieco lahke (chlebik, strukovinova natierka, zelenina) no a popri tom na desiatu a olovrant surove ovocie a zeleninu .. nemas ziaden velky problem s vahou, takze si mozes dopriat uplne vsetky druhy, kludne aj sladsie ako napr. banany .. no a zo zeleniny si trebars do skoly mozes zobrat kusky kalerabu, nacistenu mrkvu ...k tomu trochu pohybu a bude vsetko ok. vela stastia