ovoce a zelenina

Príspevok v téme: ovoce a zelenina
suz

ahojte:)
niekde som citala, alebo pocula, no neviem teraz presne kde, ze zelenina a ovocie spolu je ta najhorsie kombinacia pri chudnuti...chcem sa spytat co je na tom pravdy, a preco samozrejme... pretoze ja napriklad rada papam jablka s mrkvou, broskyne so zelenym salatom, a nevidim na tom nic zle. :) tak ma zaujima vas nazor

adkabodka

ja viem,že zelenina neobsahuje skoro žiadne kalorie,čiže jedzte kolko chcete.Ovocie je tiež velmi zdravé,ale na večer by sa to nemalo prehánat,obsahuje troch viac kalorii.podla mna je pohyb na prvom mieste.

jo-jo

proste ja:
nechcem tu nikomu radit,alebo kritizovat atd.toto je cisto moj nazor:moja vypocitaj si BMI-ved mas ocividnu podvahu uz teraz,prosim ta nechudni..ved sa stratis zachvilku...
netrpis mentalnou anorexiou?:/ked chces este pri hentakej vahe chudnut?

proste ja

ja sa zivim vyhradne ovocim a zeleninou uz pol roka a tak som celkom znacne zredukovala svoju vahu-mam 171cm a 50kg no este by som celkom rada dala dole nejake tie 3kilecka takze zeleninka moja milena neopustaj ma:D

aduliena

Presne tak, nesmie sa to naraz. Odporúča sa aspoň štvorhodinový odstup medzi jedením ovocia a zeleniny.
A kombinácia jablko+mrkva je povolená.

mira

Na trávenie zeleniny a ovocia sa vylúčujú odlišné tráviace šťavy. Ak ich jeme spolu, nestrávia sa a potrava kvasí. Ovocie sa nemá kombinovať ani s obilninami, múkou. Na príčine sú hlavne kyseliny z ovocia.Jabĺčko s mrkvou sa občas môže kombinovať, ak je dozreté.

romanka25

niesom odbornik takze neviem povedat preco ale ano je to pravda
ale co sa tyka jablk a mrkvy tak konrketne tato kombinacia sa vraj povoluje:) vraj