NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

voda007

damian,
ale ja som nepovedala, ze v afrike nemaju vodu :) ale asi viem, ze co nam tu tym chces povedat, ze v afrike je plno pitnej vody, len zo strategickych dovodou ju tajne ukryvaju, aby zomieralo plno ludi..tak ako uz davno podla teba lik na rakovinu existuje, len ho so strategickych dovodov taja, aby mali obrovsky bizniz s ludskej smrti, vsak damian? .... viem, ze je plno veci o ktorych neviem, mozno sa mi lepsie bude spavat, ak sa o nich ani nikdy nedozviem, elbo je to niekedy velmi smutne ako to v dnesnom svete funguje...

rencaa

haha.. damian, ved vravim, ze pravda je ina, ako si mnohi nechcu pripustit ;)
a k systemu distribucie roznych druhov vod v marketoch inde: rozlisuju stolove a mineralne vody. stolova ma cca kvalitu nasej pitnej z vodovodu a mineralne asi ako u nas. a ze nedovazaju, to bude urcite len ochranou vnutornych trhov. europske normy, hmmmm asi tolko ako k bryndze ;)

damian

Co sa tyka toho zdravotneho systemu vo vztahu k cistej vode konkretne, väčšina lekárov v súčasnosti jednoducho nedokáže identifikovať množstvo ochorení a s tým súvisiacich bolestí z dôvodu chronickeho nedostatku vody. Vďaka tejto nevedomosti a neschopnosti len bezhlavo predpisujú chemické lieky, aby tak zakryli (nie vyliečili) obvyklé výsledné symptómy niečoho iného ako chronického dehydrovania.

damian

Voda00007, pozri, viem, ze by Africania dali za pohar hociakej cistej vody neviemco. To ale nemeni nic na FAKTE, ze kazde ludske telo, ako bolo Bohoprirodou stvorene, potrebuje obycajnu vodu z prirody, ktora sa najviac blizi H2O, t z bez mineralov. A ked sme uz pri tych africanoch, tak neviem, nakolko si tu cistu vodu vazia, lebo ti pristahovali africania, co ich poznam a denne sa s nimi stretavam, piju vsetko mozne, len nie cistu vodu.

damian

Voda007, uz len taka mala poznamka. To, ze v Afrike nemaju vodu, je tiez systemova chyba. Teda skor "chyba", lebo to ani tak chyba nie je, skor su to systematicke strategicke zaujmy (nepytaj sa ma radsej, koho zaujmy, bo nechcem vyvolat dlhu diskusiu).

RNG

ele, viera je vec nabozensta. Medicina je veda, ktora sa ma podla definicie opierat o fakticke a reprodukovatelne dokazy. Tj s vierou nema nic spolocne, iba ak tak, ze pouziva placebo efekt ako pridavok k vede na zvysenie ucinku.

ele

RNG, samozrejme je to kuriozita, vyšla o tom kniha vo vydavateľstve Eminent, jej názov je Liečivá sila vody. Aj bylinné komplexy MUDr.Jonáša pod názvom Joalis sú tiež nosičmi informácií. Sú to zaujímavé poznatky, netvrdím že tomu musím veriť.

barbinka

rencaa: máš aj ty pravdu v niečom. a ja ju neberiem ani damianovi. ja som tým len chcela povedať, že skôr uverím vede a výskumom ako nejakému pánovi bez vzdelania. a ak teda má nejaké v tomto smere, tak nech to povie.

rencaa

barbinka. ja som napriklad vystudovala techniku a na fyziku mam tiez svoj nazor. je na otvorenosti a serioznosti vedca, badatela, nakolko si pripusti, ze nie vsetko musi byt tak, ako sa nam to zvonka javi, alebo ako nas v skole ucili a takdalej...
ked sa pozries do minulosti, snad staci jeden priklad: zem je plocha?

[zruseny12]

nemas za co,tam najdes vela uzitocneho,len do vyhladavaca si stale natukaj, co chces a ked je tam na tom taka tema tak sa ti to objavi...pekny den prajem.