NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

majka_

DAMIAN: tento clanok si asi nepisal ty, ale i tak sa ta to opytam. myslis si, ze ak by ludia pili denne odporucanych 2 litre vody, tak by ludia nemali astmu, alergiu a pod.?

lizanka

ja trpim nizkym tlakom, mame to v rodine, v autobuse mi obcas byvalo na odpadnutie s pocitom, ze budem "tyckovat", za posledny polrok odkedy pravidelne denne pijem 2l vody som mala taky stav len 2x a ovela slabsi, predtym som mnou behali po lekaroch.

sisina

Ja si to potieram tea tree olejom, je to vraj silne prirodne antibiotikum , musim povedat, ze to pomaha a rychlejsie sa to hoji.
Co sa tyka tej vody z kohutika, myslel si to tak, ze voda je prilis tvrda, alebo ze je chlorovana?
My mame vlastnu studnu a dali sme urobit rozbor vody.Vysledok bol taky, ze je vhodna aj pre kojencov. Myslim, ze sa tam zameriavali na dusicnany a dusitany, neviem co viac sledovali, nebolo to tam presne napisane. Ale inac mame velmi tvrdu vodu, lebo byvame v horach.

damian

Som rad., ze si to naisala, lebo som si myslel, ze som sam, co mam taky problem a za svet som nemohol zistit, z coho to je. Najskor som si myslel, ze nejaka alergia na potravinu - pesticidy, ale teraz som si takmer celkom isty, ze to suviselo z ocistovanim. Teraz si spominam, z to zacalo kratko po mojom zvyeni prisunu vody. Trvalo to dva mesiace, pokial tie vyrazky pominuli a bolo to neprijemne. Ale uz je po tom.

damian

Ja som to mal po celom tele a strasne to svrbelo a velmi pomaly sa to vytratilo. Bud to suvisi s detoxikaciou (co ja predpokladam) alebo s tym, ze pijeme vodu z kohiutika. Zacal som teda vodu filtrovat drevenym uhlim.

sisina

damian: mam aj jednu negativnu skusenost, zacali sa mi na tvari a na chrbte tvorit vyrazky.Nie je to akne. Je to nieco ako vodnaty pupencek, ktory okamzite praskne a utvori sa mi chrasta.Myslim si, ze to suvisi s ocistovanim tela od toxinov, co ty na to?

damian

Sisina, pises tak, ako mnoho inych zien. A predsa su aj taki, ktori pridu a budu hlasat nezmysly, ze ziadnu zmenu na sabe po piti vody necitili - len aby temu zdiskreditovali.

sisina

damian: chcem sa ti podakovat, ze si otvoril tuto temu.Velmi mi to pomohlo a nastartovalo, nakoplo doslova na pitie tekutin.Toto vsetko som uz davno vedela, citala som to asi 100 krat v roznych casopisoch, no vzdy som zatvorila casopis a tym to pre mna zhaslo.
Tuto je to ine.Uz dva tyzdne sa nalievam a citim sa skvele! Neboli ma hlava, presla migrena, mam viacej energie, dobre mi travi, pred menstruaciou som nemala vobec zravku, ako to niektore baby volaju a ani ma nebolelo brucho.A co je najkrajsie, schudla som jedno kilo, tak sa blazene usmievam:))))

sisina

Ak je to tak, ako pises Damian, tak potom je to poriadne svinstvo, takto zavadzat ludi! Ti mudrejsi si vyberu tu lepsiu alternativu pre seba, ale co ti ostatni? Precitaju si nejaku kravinu, niekde v casopise, alebo vypocuju v mediach a hned tomu veria!