NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

[zruseny12]

sisina tak ja poslusne prevaram ,mrazim a rozmrazujem a pijem vodu....LADOVU...:0)))....IDEM ZASA PREVARAT A DAVAT DO MRAZNICKY....

elle

Damian a vies ze nasa pokozka ma kysle pH a mali by na mydlenie pouzivat kysle mydla a nie alkalicke aby sme nenarusili mikrofloru a tym aj obranyschopnost koze?

damian

Perlicka - Isty vyskumnik - lekar metabolicky - na konferencii vypil pohar vody so silnym jedom STRICHNIN. Publikum zaslo. Hned po tom vypil pohar vody s rozmiesanym drevenym aktivovanym uhlim. Nebolo na nom badat znamky otravy!!!

damian

Inac, to drevene aktic=vne uhlie je samostatna kapitola a zisla by sa tema aj o tom, keby som mal len trochu cas. To uhlie sa pouziva pri MNOHYCH tazkych a inych chorobach, vnutorne aj vonkajsie a aj na filtrovanie vody. Je to vynikajuci prostriedok na detoxikaciu crevneho (a nielen crevneho) traktu. Absorbuje VSETKU necistotu. Ale pozor, absorbuje aj chemicke lieky a tak sa ma pouzivat 2-4 hodiny mimo liekov. Podla vyskumov uhlie neabsorbuje vtaminy a mineraly.

damian

Dnes som filtroval vodu velmi starym efektivnym sposobom. Fo flase vody (z vodovodu) som nasypal drevene aktiivovane uhlie z jednej kapsule, rozmiesal som a nechal usadit. Nielenze tuto vodu nie je ani trochu citit chlorom, ale, podla vyskumov, vsetky chemikalie su naviazane na to uhlie a ta voda je chemicky cista. Neprelieval som ju cez gazu, lebo trochu tmave zafarbenie vody mi nevadi. Kto je ale perfekcionista, moze urobit aj tak - preliat vodu este cez gazu.

damian

Aj ked deti mozno mlieko travia dobre, problem je, ze sa na to travenie zuzitkuvaju vsetky enzymy, a nic potom nezostane na systemicke funkcie enzymov, ktore by sa cez tenke crevo mali vstrebat do krvi a asistovat pri imunologickych procesoch v tele. Navyse aj u dedi posobi mlieko kyslotvorne a tak sa vapnik a ine mineraly spotrebuvavaju na neutralizaciu kyslosti organizmu. Uz som spominal, ze neznamena, ze ked deti mlieko lepsie znasaju, ze je pre nich OK. Ani zdaleka nie. To je dogma mliekarenskeho priemyslu v slapajach ktoreho idu tz odbornici na vyzivu.

[zruseny12]

ano presne tak aj ja som to citala,mlieko a syry skor sposobuju,vapnik je aj v inych potravinach...zvlast starsi ludia ho zle spracuvaju...deti nie,a kto nepije za mlada na starost je uz neskoro pit mlieko...