Biela hmota pod predkozkou

Medka

Chlapci vyskušajte gel na intimnu hygienu pre ženy , najlepšie Seba med. Ten vam určite doda dokonalu čistotu a sviežosť na 24 hodin. Lebo pod predkožkou mate podobne citlivu kožu ako my baby na \\\"pyštekoch\\\", a ked použivate mydla alebo iba čistu vodu tak vam to meni ph. Lebo ta čista voda nie je čistou vodou je tam veľa chloru.

kaamo130

Nertelson:Mas ten tvaroh pod predkozkou,obcas aj ja. Pravidelne si umyvaj ho vlaznou vodou.Ak nebudes potom sati moze zapalit ta predkozka....

:DDD

lol :DDD tvaroh mate na zaludi ? :D to je divne :D ale ne ja ho mam ties ale mam dost citlivy zalud omg len nedavno som si prvy krat vysunul tu predkozku a som mla dajaky citlivy zalud to kazdy ho ma takeho citliveho ?

Nertelson

ja mam tez pod predkoskou na zaludi ten tvaroch na tom plesen a pali ma to co sa stane ak stym nebudem nic robit??

kok

mne sa tiez spravilo nieco take, navyse to trochu svrbi a vysusuje to zalud..umyvam sa aj po kazdom moceni, takze nechapem z coho to moze byt..co mam robit???

mato22

ked to nachadzas rano po vecernom sprchovani je to tym ze v noci si mal tzv.mokri sen a tam sa ti to dostalo.treba umyt i rano a do sucha utriet.

siegel

Vam vsetkym sibe? Ja som s tym bol u koznej a vysmiala sa mi. Je to obycajny maz, spina. Staci sa 1x denne sprchovat a ono to zmizne. Neverte tymto prispevkom typu- DAJ SI OBRIEZKU, HON SI 3X DENNE apod. Boze ja z vas mam srandu...

normal

Pocuj, anonym, a vsetci chlapci.
3x denne je veeeeelmi vela. A tiez je nezdrave pouzivat mydlo.

Castym umyvanim a pouzivanim agresivnych mydiel, resp mydiel vo vseobecnosti sa tento priestor pod predkozkou este vyraznejsie drazdi a vysusuje, a nici sa prirodzene prostredie. Tym padom si telo produkuje este viac ochrannych latok, aby vyrovnalo prirodzene prostredie. Navyse pri takomto castom umyvani a pouzivani mydiel narasta riziko infekcii, a roznych problemov.

Staci pouzivat cistu vlaznu vodu a dokladne oplachnutie, malo by sa to upravit, a hlavne nestresovat. Telo ma svoju prirodzenu aromu, ale nie samozrejme taku po tyzdni neumyvania.
Treba to brat normalne, a pred sexom sa oplachut, a je po probleme.