Muzi a ich vztah k detom

Príspevok v téme: Muzi a ich vztah k detom
dufka

Mam pocit, ze priatel nevie ako zaujat dieta.., mam krsna, osem rocne a, ked je s nami, tak priatel sa jej strani, uz ju pozna tri roky a stale sa k nej nevie dostat, ale ani sa nejako neznazi. Mam obavy, aby to vedel, ked budeme mat vlastne deti... Aj som sa ho spytala,ci ma problem, ci nema rad deti, a este bol prekvapeny, co mu to vravim...

palomino

To nevadi, teda, nechaj priatela tak, nery donho zbytocne, do nicoho ho nenut, ked ma chut, tak sa urcite pripoji.

dufka

Asi tak raz za tri mesiace, rodicov ma, ja si ju bravam, len ked mi je za nou smutno, alebo jej smutno za mnou, ked bola malicka, tak som s nou bola stale..., takze je medzi nami take zvlastne puto..

palomino

A ako casto a dlho u vas je? Ja ho chapem:) Neviem, co od neho chces, "tatu" by jej ziadny muz nerobil, osobne by som ani ja nemala dlho trpezlivost.

dufka

No dufam,ja deti zboznujem.. Vzdy, ked je u nas, tak on vyhladava samotu, alebo robi daco, kde nie sme my. Dost ma to to stve, nechcem, aby mala u nas zly pocit...

palomino

Ja by som to neriesila, ked on v tom nevidi problem...A vlastne deti nemozes prirovnavat k svojim, to je nieco uplne ine. My zase nechceme deti este dlhu dobu a ja deti milujem a manzel to s detmi uzasne vie...Kazdy je iny...