Tlav v hlave.

Príspevok v téme: Tlav v hlave.
miso

Prosím vás chcem sa opýtať. Trpím zvláštnou bolesťou hlavy, ani nie bolesťou skôr neznesitelným tlakom v hlave, hlavne v zadnej časti hlavy. Tento rok som bol s tým u doktorov a tí ma poslali hneď na operáciu nosnej prepážky. Síce som ju mal dosť krivú ale moj stav sa nejak nezlepšil. Nemá niekto s niečím podobným skúsenosti? Tupá silná tlaková (tenzná ako hovoria doktori) bolesť v zadnej časti hlavy. Nepomáhaju na to žiadne tabletky. Môže to byť od chrbtice ? Lebo trpím dost silnou skoliozou. Chcem sa teda opýtať či niekto netrpí niečím podobným ako ja.. keď tak pojdem zas doktorovi, lebo už sa to nedá vydržať. dakujem za pripadne odpovede ci nejaku radu.

anitka

Ahojte.
Trpím presne rovnakým problémom ako vy. Koncom marca mi operovali nos.prepážku.Mám problémy s chrbticou, aj krčnou.Ešte že otec je masér, a mám ho po ruke a keď ma bolí chrbtica,pomôže mi.Čo sa týka toho tlaku,neviem od čoho to je.Bola som na vyšetreniach, všetko je ok.Že vraj to môže byť od chronického zápalu dutín...

ali

mne sa to teraz tiez stava. niekedy cely den, niekedy len raz za den, chvilku. neboli ma hlava ale citim tlak, ako by sa mi mozog zvacsil a tlacil na lebku. nemozem sa opierat hlavou o nic tvrde a studene, lebo ma zvnutra zacne boliet to miesto. vacsinou je to tlak na spankoch. neviete co to je? mam len 14 rokov (presla som stresovym obdobim) prosim poradte nieco

zlata

ahoj miso.mala som tieto problemy pred par rokmi.vadil mi i vankus pod hlavou,nevedela som ako sa mam ulozit.pochodila som vela vysetreni a nakoniec mi zistili vyrastky na krcnej chrbtici a mam o jeden stavec viac.dostavala som injekcie,brala tabletky,rehabilitacie a preslo to.trvalo mi to asi polroka.odvtedy neviem uz 15 rokov co je bolest hlavy.ale krcna chrbtica mi problem robi stale ale da sa...

Alternativa

Urcire chod na vysetrenie, pre istotu. Jedna z pravdepodobnych pricin moze byt naozaj chrbtica, skolioza vie potrapit. Odporucam napr. cvicit jogu, Pilatesa, vela byt na vzduchu, jest vela ovocia a zeleniny, ist na masaz, kompenzovat stres. Informuj sa napr. v svojej zdrav. poistovni o moznosti pridelenia kupelnej liecby. Prip. ak Ti financie dovoluju, tak si kup pobyt v niektorych kupeloch.