strach ked som sama doma

Príspevok v téme: strach ked som sama doma
tinusska

Ahojte, mozno to pozna viacej ludi, ale vcera som mala teda otras den. bola som sama v byte. vlastne, byvam u priatela. on je na sluzobke a jeho rodicia isli do divadla,takze som od 18 hod - do 22 hod bola sama doma. bala som sa ist aj do sprchy, z izby som stale chodila kontrolovat ci je vsade zhasnute svetlo, ci je chladnicka dobre privreta, ci nahodou neunika plyn, ked nieco puklo uz som sa aj bezala cela vyklepana pozriet ci nahodou nie je niekto v byte. ked som sa sprchovala ci bola na wc nechavala som si otvorene dvere, co ked sa zaseknem.... a rano... jeho rodicia uz boli v praci kes som ja odchadzala, takze som zamykala. to zas bolo. vsetko desatkrat skontrolovat, dvere som zamykala asi pat krat. zamkla som. odomkla som (ze ci bolo naozaj zamknute), a tak dookola, az kym som sa cela nesvoja pobrala do vytahu, ci je naozaj zamknute. aj to som si teraz nie ista, ci je byt v poriadku... poznate to? da sa s tym nieco robit?

katty081

treba navštíviť psychiatra, jedná sa naozaj o obsedantno-kompulzívnu poruchu, v určitej malej miere ju máme všetci, ale keď to už prechádza do absurdností a obmedzuje to človeku život treba to riešiť s odborníkom