krátka uzdička - zákrok

Sdr

Dobrý večer chcem sa spýtať, kde najbližšie robia takéto zákroky ohľadom krátkej uzdičky najlepšie by bolo niekde v okolí ORAVA, BB. A či chalan ktorý to chce podstúpiť musí mať 18+?

Sdr

Dobrý večer chcem sa spýtať, kde najbližšie robia takéto zákroky ohľadom krátkej uzdičky najlepšie by bolo niekde v okolí ORAVA, BB. A či chalan ktorý to chce podstúpiť musí mať 18+?

mdfk

ďakujem, chlapi, za príspevky ;-)
mne v Zámkoch povedali že nevedia o tom že sa niekde robí 1-dňová chirurgia (urologická). dúfam že iba oj*bávajú...lebo tú 3-dňovú hospitalizáciu som zrušil
inak keby som šiel niekde kde to robia s mojim nálezom od urológa, tak ma tam objednajú ??
neviete mi odporučiť nejaké štátne ambulancie kde to robia (najlepšie v okolí NZ, poprípade v BA) ?

as

mne to robili tak 15min potom domov obcas mocit do harmanceka a v pohodeeee nic to neni tak tyzden si daj pauzu od honenia alebo sexu sa to spravi a ides

mdfk

a kde ti to robili ? v súkromnej, alebo štátnej ambulancií ?
ja som v Nových Zámkoch a tam vraj jednodňovú chirurgiu nerobia. ale ak niekde v Blave robia, tak tu to zruším a počkám radšej kým budem v BA

stanley1

ja som bol v nemocnici 4 hodky.. aj to len preto lebo som 4 hodiny cakal na operacke kym dojdem na rad .. to je 5 Minutovy zakrok, mnoo a tie erekcie hm tie neries to neboli ani nic .. ja som mal stale strach ze sa mi zas pusti krv a tak a pri stresoch umna k tej erekcii nejak nedochadza.. hlavne nemysli na zenske :D

mdfk

a ešte ma zaujíma že ako si riešil nejaké ranné erekcie. lebo mne sa to stáva, keď dlhšie nevypustím paru, chápeš :D
či to nebolí a tak..

mdfk

díky za príspevok. aj ty si tam bol 3 dni, v tej nemocnici ? dosť blbé to je.. myslel som že max 1 noc tam budem

stanley1

vyzleces sa lahnes zakriju ta, najskor ti to natre takou mastou atd potom ti pichne injekciu ktora je trochu nechutna ale to zvladnes.. bude sot mat znecitlivene, prestrihne ti to a je po tom .. doma tyzden abo kolko to nebude sstahovat, bude snamacat do repikoveho caju atd po mesiaci si v poho.. ked budes robit blbosti ako ja ze som skusal stahnut skor tak sa ti pusti krv a budes v stresoch :P takze rob secko podla planu