zapach

Príspevok v téme: zapach
janesska

ahojte ja mam taky problem zo zapachom ust a uz som skusala vela pripravkov a podobne a za mo0jim dokorom my je trapne ist aj tak by my tazko pomohol a tie rady su aktiez sice nadej ale viete ked pricin moze byt vela a chcela som sa opytat skor poprosit ci nepoznate nahododou nejakeho lekara ktroy robu nejake vyysetrenia na podobneho zameru na ktoreho by som mohla kontaktovat a navstivit ktory by vedel urcit spravnu diagnozu a pak mozem vysksat co by bolo najvhodnejsie pre moj pripad pretoze skusat rozne veci ma fakt omrzelo ked neviem presnu pricinu a bojujem stm dlho a bez vysledne tak vas prosm o pomoc velmi pekne dakujem za kazdu pomoc a kontakt prosim ale tu nie na e mail

Dr jajboli

nechápem, mám ti napísať na email, alebo radšej sem, lebo ja nechcem robiť žiadnu reklamu a ani sa nesmie, stačí, ak napíšeš,z ktorého konca republiky si

janesska

ahojj no ja mam 24 a samozrejme to nen zubamy na sto percent preoze ma to trapy odjakziva je to bud travenim alebo necim podobnym urcite..prosim pomoc uz ma to ubija pomozes?

janesska

prepacte my prosiim myyslela som ze radsej tu keby ste mohli my napisat a na email nie!!ja som to napisala opacne mam tremu tak vas prosim

Dr jajboli

No, ja takého lekára poznám, robí diagnostiku a určí naozaj všetko. Čo sa týka zápachu z úst, to môže byť reflux žalúdka, to máš otvorený, čo ako tomu hovoria. Zvyknú to aj operovať. Zuby máš v poriadku? Aj to spôsobuje také nepríjemnosti a potom, máš ešte mandle? Koľko máš rokov a odkiaľ si?