Rozchod s priatelkou

Príspevok v téme: Rozchod s priatelkou
xmanko2

Ahojte,

asi pred mesiacom sa so mnou rozisla priatelka a velmi tazko to doteraz znasam. Boli sme spolu 1r 3m a do buducna som ju planoval poziadat o ruku. Rozisla sa so mnou pred skuskovym a nesmierne ma to este stale boli. Ako dovod mi povedala ze potrebuje byt sama, potrebuje viac priestoru, ze jej city nie su uz take silne... Stale ju milujem a chcel by som ju spat, ale ona nechce o novej sanci ani pocut a ja sa na nu nedokazem pozerat ako na kamaratku. Nemozem poriadne spavat, nic ma nebavi, nemam ziadne ciele, nedokazem sa sustredit ani odreagovat, nechuti mi jest, citim sa slaby, stale na nu myslim a cakam kedy sa ku sebe vratime a prebudim sa uz konecne z tejto nocnej mori, citim silne depresie a stavy uzkozti, kazdu chvilu premyslam nad samovrazdou, utapam sa v alkohole ... Neviem co dalej robit. Vyrozpravanie sa priatelom a rodine mi nepomaha. Co mam robit ked ju stale milujem ?

xmanko2

xmanko2

ahojte stale sem pozeram tak raz-dvakrat do tyzdna... je to lepsie ale stale to nie je ono spoznal som dost vela novych ludi opat som zacal cvicit plavat robota ma nesmierne bavi skoncil som bc (aj ked neviem akym zazrakom sa mi to podarilo v tomto obdobi) a myslim ze sa to pomaly (velmi pomaly) ukludnuje hoci este stale ku nej nieco citim... kazdy den mam nejaku tu chvilku (niekedy je ich viac a niekedy to nie je iba chvilka) kedy ma jednoducho zasiahnu stavy a myslienky ze to este stalo za pokus a nechapem preco sme si ho nedali... ale uz to radsej neriesim kontaktovanim a ani nebudem... naozaj je to tazke a vidim to tak ze uz sa nikdy nestretneme a aj vtedy keby sa to vsetko utriaslo a obaja budeme ,,v inom leveli''... bude to z mojej (mozno aj jej neviem lebo chcela zostat kamaratkou ale ja si to neviem predstavit (inak dievcata/zeny nehapem ako mozete chalanovi povedat ze zostanme kamarati ked vas stale miluje sa zamyslite trochu predtym nez takuto blbost vyslovite a radsej nehovorte nic ) ) (ne)iniciativy toho som si vedomi aj to ze je to spalenie vsetkych mostov ale bude to tak asi lepsie...

rockerka

viem aké to je hrozné.....sama som to zažila....newiem čo ti mám poradiť, ja som si totiž musela pomôcť sama.....,.asi len to že alkohol a samovražda NIE sú riešenie!!!!!!!!!!!!!!!! vieš koľko ľudí ešte stretneš s ktorými si budeš mať čo povedať!!!!!!!!!! a koľko ľudí ťa miluje a milovať ešte bude!!!!!!!!!!!! nenič si teraz svoj život!!!!!!!

linda00

hello xmanko a spol-v sobotu sa so mnou rozisiel priatel a v pondelok som stratila pracu.v priebeho 3 dni sa mi zivot absolutne zmenil. zatail deprasie nemam,sice mam dake chviky kt.trvaju taku pol hodinku a potom zas odidu a potom sa zas vratia. moj ex mi veeelmi chyba,myslela som si ze je to to najlepsie co ma v zivote stretlo ale nebol este zrely na vazny vztah a aj ked nas to oboch boli sme sa rozisli.cestu speet nevidim aj ked po nej tuzim,ale viem ze treba ist dalej a asi ma to svoj dovod a hlavne si musim najst nejaku pracu cim skvor-zijem v zahranici a nikto za mna ucty nezaplati. a lutovanim si nepolepsim.nie je to lahke ale treba ist dalej....

bambina

xmanko2, boze az ma zmrazilo ked som citala tvoj prispevok. ako keby to pisal moj ex :) presne 1r 3m sme boli spolu,a cca. pred mesiacom sme sa rozisli, pred skuskovym. sakra podobnost, ale nie si moj ex, lebo na lennyho sme sa nechystali :))) a pre mna bolo prave to dovodom rozchodu, ze som potrebovala viac priestoru vo vztahu. okrem toho ako vravi petrake, ze zacal byt ufnukany a ja chcem CHLAPA nie lemru. takze sa len trosku zamysli, ako to medzi vami vyzeralo, kde bol asi problem. alebo ste to nerozoberali? lebo ja som to tomu mojmu povedala a myslela som si ze pochopil, a uz som zvazovala ci to este raz neskusit, ale zjavne mu nedoslo kde bol hacik. no vzchop sa, ak ste si sudeni aj tak budete spolu, ak nie preboli to, to je jasne. bud aktivny, nebud sam, chod medzi ludi a ZI!!! prajem ti aby si bol stastny.

rodrigez

Agina ja netvrdim ze velky je lepsi... najlepsi je taky akurat... to je jasne... Chcel som tym vsetkym len povedat ze ak mas rada sex a nemas ho taky aky potrebujes, vykasles sa aj na prachaca. Proste ak mas doma dobry sex, nevykasles sa na to... preto si myslim ze sexualna suhra je najlepsi liek na nezhody, nedostatky... vyvazuje strasne vela minusov, hlavne ked si clovek uvedomi ako tazko sa hlada niekto, s kym si budes dokonale sexualne rozumiet...

xmanko2

petrake: Asi mas pravdu. Volali sme spolu, este mi posle nejake veci co som u nej mal a tym medzi nami kontakt konci. Z mojej iniciativi. Lubim ju priliz vela na to, aby som mohol byt len jej kamarat. Necham to lezat a uvidim co mi zivot da. Ako vravis, skusim prekonat sam seba a z tohoto vztahu si zobrat zivotne skusenosti a nezabudnut na to nadherne co medzi nami bolo.

petrake

xmanko2: Teraz budem na Teba trošku tvrdá. Ale niekedy nie je na škodu, keď nás niekto neľutuje. Pretože vidím, že ty sa ľutuješ dosť sám...V takomto stave by Ťa nechcela žiadna žena späť. My ženy jednoducho potrebujeme vidieť vedľa seba CHLAPA a nie niekoho kto je ubitý životom...Skús sa pozbierať a postav sa pevne na zem. Ja chápem, že sa cítiš hrozne, že Ti veľmi chýba ale snaž sa zamestnať si myseľ...Je to ťažké ja viem. Ale naozaj Ti vravím, že takýto ukňučaný ju späť nedostaneš. Ak na Tebe uvidí, že si na dne z rozchodu, tak to Ti len uberie na hodnote. Ty musíš a naozaj musíš vyzerať byť, a to hlavne pred ňou, vyrovnaný. My ženy sme zvláštne stvorenia ....a vlastne nielen my ženy...ale jednoducho my ľudia sme ješitní a keď vidíme na niekom, s kým sme sa prednedávnom rozišli, že ho to nejako moc nezlomilo, tak začneme moc dumať. Ak je v nej ešte kúsoček lásky k Tebe, tak dumať začne istotne. Skús prekonať sám seba. Neplač už nad minulosťou ale o to silnejší vykroč do budúcnosti!A ver tomu, že keď niečo veľmi chceme, dosiahneme to. Ale nie sebaľútosťou. Ja viem, že sa mi ľahko hovorí, aj mňa vedia zlomiť problémy vo vzťahu, ale zistila som aj to, že keď si hovorím s hrdosťou, že mňa toto neskolí, dokážem to prekonať. Možno si myslíš, čo táto tu hovorí?? Ale ja Ti chcem len pripomenúť, že všetko zlé je na niečo dobré. Tak si počkaj na to, na čo bolo dobré toto. Čím rýchlejšie sa pozbieraš, tým ľahšie sa Ti bude ráno vstávať. A ver mi záleží to len a len na tebe.

sedmikraska

robo :))), tiez si myslim, ze sa klin klinom vybija, tiez som sa s byvalym rozisla, tak ze sme sa pohadali, no a proste som odisla a chybal mi moc,no a tak som sa snazila najst si zaplatu a podarilo sa a uz sme spolu 2.5 roku a ja najlepsi na svete :)