Ako je v Pezinku

see

evcca neber to v zlom, ja tam pojdem naozaj dobrovolne. Len chcem vediet co ma dopredu caka. Co je na tom zle? Niekomu to mozno nevadi, ked sa mu prehrabuju v osobnych veciach, ale niekto na to moze byt citlivy.

evcca

sorry, ale pripada mi to tak,ze tam nejdes sa liecit, ale planujes si to tam kvoli niekomu akoze odliecit.na kazdej kvalitnej psychiatri ti pozru veci, chrania tak seba, inych pacientov a aj teba.
naco tam ist, ak si niekto v batozine prinesie nieco zakazane?

see

Ako to vyzera po prijati na otvorene oddelenie? Je tam nejake vstupne vysetrenie - len psychiatricke, alebo celkovo zdravotne?
Podla coho su pacienti ubytovavani na izby - daju ma tam kde je volne miesto, alebo podobne diagnozy davaju spolu?

zuju

ozaj napadlo ma ja som v Pezinku strikovala a mala som centimeter ten som tiez musela odovzdat aby som sa nemerala sestricka mi ho dala len ked ma videla strikovat

zuju

vsetky druhy liekov, maste dokonca vitaminy ked beries, ja pravidelne uzivam C a vapnik ten mi davkovala sestricka, bulimicky a anorekticky nemozu mat pri sebe ziadne potraviny, iba vou, kavu, caj, zuvacky, peniaze mala socialna a ona nam davala po stovke, na nakupy nam chodili depkari a blocky co nakupili len vodu, a hygienicke sme odovdzdavali naspat, ostatne predmety mozes mat pri sebe.

jaja

A ktore veci okrem liekov sa tam odovzdavaju sestrickam? Este nejake osobne veci, napr. ostre predmety, alebo to budem mat vsetko pri sebe?