psylium

[zruseny12]

ema,moze to byt vselicim,najskor by ti poradil RNG....ale,ked pises tieto veci tak mozu suvisiet s tou zapchou...mozno ti poradi nejaky iny pripravok,ked ti psyllium vadi...

ema..

Tak ja mam prisernu zapchu uz par mesiacov a vobec neviem z coho.Stravou to asi nebude. Este ma napadlo ci to nebude mat suvis s hormonmi. Ja mam poruchu mestruacneho cyklu, brala som estrogeny a vsetko bolo OK. Lenze potom som musela prejst na gestagenovu antikoncepciu a bola som v tom obdobi v dost velkom strese,tak neviem ci mi to nejako neovplyvnilo vsetko.

ema..

Tak ja uz fakt neviem co by mi pomohlo:(Mne uz asi nezabere nic na tie moje creva. A pritom pijem fakt dost vody s tym psylliom, pravidelne jem lanove semiacka, otruby, uz som skusala aj slivky, vodu s citronom, a neviem co este, pocas dna vypijem aj dva litre tekutin/caje, voda/ a ani to so mnou nehne... Uz mi asi fakt ostava len lekar. Citim sa ako v siestom mesiaci tehotenstva:(

kostlivec

kamilka, asi si pila malo vody. alebo neviem... ja som si na sebe vsimla, ze je lepsie ked si to dam po veceri, ked uz potom nic nejem. neviem rpeco, ale tak to u mna lepsie "funguje". skor ma stve, ze som na psyllium odkazana :( bez toho nemozem uz existovat. a aj teraz cestujem a musim to brat so sebou :(

milink.a

+ este nataly, necakaj od psyllia zazraky, je to len vlaknina ... nie chudnuci pripravok, t.z. vdaka nemu by sa mal pocit nasytenosti dostavit skor, ale ak nemas spravne stravovacie navyky, tak neviem neviem....