idem do nemocnice na liecenie PPP :(

judinka

ale co ak budem odmietat jest??ja sa neviem normalne stravovat,ranjaky obed vecere..neeeeeviem,to budu nadomnou akoze stat 6x denne kym vsetko nevyzrem???no tak ak to je tak ja tam nechcem:!!!((((
co bude v takom pripade?
inak dakujem za povzbudenie dievcata :-*

panča

judinka
nedaj sa odplasit blbymi recami a rozhodne to vyskusaj. Das sa do poriadku a potom sama uznas, ze to bol dobry napad. Drzim paste

judinka

ale ja mam bulimiu nie anorexiu,nieosm vychudnuta,ja len zvraciam,su dni ked nejem ale potom to nevydrzim a ak mam prilzitost tak sa prejem a hned to vyvratim.teraz tych prilezitosti je menej pretoze ma kontorluje mama velmi ma to eprimuje tak sa snazim nejest..ak ziem nieco co nechcem a neda sa vyzvracat rezem sa...nerobim dobre viem..preto tam idem...len ja sa bojim,ja od tama dnechcem vykrmena odist ved ja som vobec neni chuda.co sa stane ak budem odmietat jest???

zuju

judinka- ked som prisla do Pezinka mala som 63,15 kg odchadzala som 63,75 kg. Ohladom vykrmenia to zalezi na metabolizme a samozrejme u pochudlych anorekticiek sa predpoklada zmena vahy. Je sa 6 krat denne za dohladu sestricky. Odporucam hned od zaciatku zacat makat, samozrejme ze lekari predpokladaju vykyvy takze ak sa ti podari zvracat alebo inac padnut, kludne to priznaj oni na to casom pridu, a radsej nech to maju od teba. Mne lekar povedal ze bolo dobre ze som od zaciatku zacala tak na 75-80% jest. Terapie mas pocas tyzdna, skupinove i individualne, cez vikend volnejsie. Neviem ako je to teraz s povolenzmi vzchadzkami za nasich cias sme ich mali dovolene podla jedenia na 15-60 minut. Inac nemohli sme mat pri sebe jedlo, peniaze sme davali socialnej a mohli len pouzit na mineralku, zuvackz, kavu, caj a hygienu.

ako to robite???

No ja zasnem.To kolko vas trpi anorexiou a bulimou?Ja som nemala ani tusenie nakolko je to aj tuna rozsirene.Alebo to len vdaka tomuto foru som na taketo kocky natrafila?Ja sa tu seriem s dietami a cvicenim,tak mi aspon povedzte ako ste dokazali s tymi vasimi vahami!Nieze by som chcela byt jednou z vas,to nie,ale ozaj si neviem predstavit ako viete tak rapidne schudnut.Ja mam velmi pevnu volu,no aby som si cele dni nevkladala nic do ust,to zas nedokazem.Tak mi dajte nejake napady ako zhodit!Hlavne ma tu vy ostatni neukamenujte,ja som na to vazne zvedava ako to je mozne.Vsak ja tu uz polroka dietujem,cvicim ako najata a nic moc.Mam 170cm a 59 kil,takze taka normalka,ale jak ste to preboha dokazali vy?!?

lencok1

ahoj judinka, ja som sa z pezinka vratila pred mesiacom, ale bola som tam s depkou a uzkostami...spoznala som tam mnoho dievcat s PPP, mnohim to otvorilo oci, no niektore to prilis skoro vzdali, kazdopadne by si tam mala ist, mas velku nadej na vyliecenie, ale musis aj ty chciet, to je zaklad tvojho vyliecenia

barbinka

pusate vôbec ťa nevykŕmili. však si odtiaľ odchádzala s normálnou váhou k tvojej výške. si písala, že si mala nejakých 45kg, keď si odtiaľ odišla. to si musela byť teda ako prasa. neodrádzaj ostatné dievčatá, ktoré sa chcú liečiť.

drzim palce

judinka-hlavne ti drzim palce aby ti liecenie co najviac prospelo,a verim,ze aj tebe sa otvoria oci, vyuzi to v svoj prospech!vela statsia.