Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

Navy

Pokiaľ chceš, aby si mala depku, tak príjmi sama seba, ale nezabudni, že sa depky nezbavíš, pokiaľ je tvoje ja depresívne. Vieš o tom, že máš aj nedepresívne ja? Môžeš sa k nemu ale dostať len vtedy, ak zrušíš to depresívne ja.

Navy

Neprijímaj nič z toho, čo ti spôsobuje depresiu. Ani seba samú. Môže to trvať aj rok, ale nakoniec to stojí za to. To nemám zo svojej hlavy, ale z hlavy toho, čo to zažil. Idem jeho cestou.

ooo

:))) to je dobrý nápad, budem mať krabičku aj v práci aj v taške :)Dala som si zas SJW, lebo mi začína vnútorná nervozita ako šlak...

RNG

ooo, si horsia ako ja. Ja tiez tu kazem, co je na co dobre a keby som nemal tie rozne doplnky aj doma na stole aj v robote, tak by som vacsinu nebral. Aj tak casto zabudnem....

ooo

Monika trasie sa mi všetko, aj chrbát mám stuhnutý, ale nie tak ako píšeš. Ja si osobne myslím, že mám tetániu, aj neurologička mi povedala, že si to myslí, ale nijako to neriešila...