Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

RNG

ooo, neurotransmiterov je hromada, nie len serotonin, noradrenalin a dopalamin, ale aj rozne vitaminyB, mineraly, choliny, glutamicka kyselina, a GABA a ine.
U zien je to casto nedostatok mineralov a s tym spojena tetania a panicke poruchy(dlhodobo to vedie k osteoporoze)
Skus dobru zmes mineralov a Stress B.
Az sa mozes dostat ku GABA, skus aj to.
Zrejme mas niecoho nedostatok, a to treba doplnit.
Utlmovanie tela drogami sice znizi spotrebu a tym zvysi hladiny ale za cenu drogovej zavislosti a znizenia kvality zivota.
A naviac je tam nebezpecenstvo roznych bocnych nasledkov zo zamorovania tela chemikaliami.

ooo

Katty ja toto presne viem, ovládam to, trénovala som to...ale teraz sa mi to vrátilo a teda ja vlastne stále neviem, či to je úzkostný stav, alebo reálne mám nízky tlak a je to z tho včerajška stále... ale sa mi zdá, že skôr moja psychika šalie... Vysadila som postupne pravdaže

katty081

predpokladam, ze po dohode s doktorkou si AD vysadila postupne a nie naraz, v takom pripade sa stavy uzkosti a depresie zvyknu vratit.Jednoducho si nemozes stale namyslat ze ti bude zle. Ja som na tom bola podobne ako ty, ja beriem slabe AD. Ja som mavala stavy ze ked som si namyslala ze mi bude zle na odpadnutie tak mi aj bolo a bala som sa chodit von aby som tam nahodou neodpadla. Teraz sa snazim na to nemysliet ale tiez sa mi to niekedy neda. Treba si mysel zamestnat niecim inym.

ooo

lebo som sa na tom dohodla s psychiatričkou, že môj stav je ok, dva mesiace som bez neho, bolo to v pohode... až do toho včerajšieho stavu, išla som na vyšetrenie, užila som predtým diazepan, napichli mi kanylu a už som bola jasná...išla som k zemi... tam niekde sa mi to znovu spustilo, lebo moja psychika nechce uveriť, že sa to nestane aj dnes...