moje problemy..

Príspevok v téme: moje problemy..
trashinka

ahojte....mam taky problem...nikdy v zivote mi nebolo horuco...aj ked boli enviem ake horucavy..dennodenne som vypila nieco cez3litre vody....no teraz nechapem...stale mi je otrasne horuco kruit sa mi z toho hlava, dviha mi zaludok...myslela som si ze ma voda bude chladit ale tak akosi to nefunguje vypijem aj 2dve 2,5 flase vody denne+sem tam nieco drobne...a aj tak mi je stale horuco..a nvyse som za posledne 3tyzdne pribrala 8kil..pricom preferujem zdravu stravu a sportujem dennodenne...poradite mi ako sa tych problemov zbavim?

trashinka

ahojte..vcera vecer som sa toto vsetko odvazila povedat nasmu "sportovemu" doktorovi..
jeho jediny nazor bez vsetkeho bol ze to vsetko je len zo stresu...
lenze ja stres prezivam dnnodenne uz 3roky anikd ynic

joni_

celkom tomu nerozumiem, to kvoli tej tanecnej sutazi akoze nsmies ist k lekarovi alebo ako?? alebo ak tam pojdes tak vysledok musis na tej sutazi ukazat a bojis sa ze nebude dobry?

trashinka

a este jedna otazocka je normalne ked som niekedy v phoo zabehla aj 10km a teraz hoci trenujem civcim stale taknevladzem po kilometri?

trashinka

ja som problemy nikdy nemala ziadne...teda ak neratam par sportovo tanecnych urazov.....
a momentalne mam pred tanecnou sutazou, kt. ma v podmienkach ucasti uvedene ze ziadne lekarske prehliadky v priebehu posledneho roka a ziadne zatajovanie inak budu sutaziaci diskvalifikovany...:(

RNG

inac nemas nahodou nejake hormonalne problemy?
Vtedy sa zeny zvyknu extremne potit(navaly horucavy) skus brat par kapsuli yamu na to(2x1 gram), mozno ti to ustupi.
Divoky yam je pakoren, ktory pouzivaju mexicky indiani ako prilohu k jedlu, podobne ako my zemiaky.