tvrdnutie bruška v tehotenstve

Príspevok v téme: tvrdnutie bruška v tehotenstve
sasaaa

Ahojte všetci,
v prvom tehotenstve som lezala v nemocnici od 20 týždna, pretože som sa otvárala a tvrdlo mi bruško. Som tehotná druhýkrát, momentálne v 22 týždni a tiež mi tvrdne bruško /kontrakcie/ ale nie často, skôr, ked som pod psychickým tlakom. Bojím sa, že ma nechajú v nemocnici znovu tak dlho, neviem ako by to dcérka zvládala. Mohol by mi niekto s podobnou skúsenosťou napísať. Beriem Magne B6 a snažím sa čo najviac ležať. Dcérka sa narodila skôr a tak mám strach či toto bábo vôbec donosím. Pomohla by v mojom prípade alternatívna medicína? Dakujem za príspevky

[zruseny12]

tiez som mala tehot.rizikove...pri prvom som mala steh...dryhe som mala rizikove,ale neviem akym zazrakom sa mi nic nestalo a robila som vsetko co sa dalo...ale,asi to tak malo byt...TY AK MAS TAKE PROBLEMI CHOD RADSEJ K LEKARKE A ONA ROZHODNE ,CO BUDE DALEJ,ALEBO SPOLOCNE ROZHODNETE,NEPODCENUJ TO...

panča

aj ja som mala obe tehotenstva rizikove a mala som problem ist lezat (doma druhe male dieta). bRALA SOM LIEKY...NEBOLA TO SRANDA ALE NAKONIEC SME TO ZVLADLI AJ BEZ SERKLAZE. hLAVNE CHOD K LEARKE, KYM SA NIECO NESTANE