Nádor na mozgu?

Príspevok v téme: Nádor na mozgu?
angel_a

Ahoj,mam jeden problém.Už vyše mesiaca ,môže to byť aj viac,som si na čele nahmatala hrčku nie je navonok viditeľná ale keď si chytím čelo a začnem po ňom krúžiť cítim ju.A dosť často má aj hlava bolieva cítim v nej akýsi tlak.Nemôžem mať náhodou nádor na mozgu?Napíšte mi aj iné príznaky lebo sa tým trápim a kvôli tomu ani nespím mám iba 15 rokov...

iva20

neboj, nador na mozgu nemas, mozog mas chraneny lebkou, takze ten by si si nazko nahmatala..to CT je drahe vysetrenie a bezdovodne ta tam posielat nebude :) ...

angel_a

U doktorky som s tým už bola že chcem ísť na CT ale tá ma posiela aj na očné že to možno má niečo spoločné zo zrakom...(ďakujem za reakcie trochu ste ma upokojili...)

Dr jajboli

to môže byť aj tuková hrčka, to nie je nič, neboj sa. Nádor na mozgu by si si určite nenahmatala,lebo tam je ešte aj kôra na hlave. Neboj nič, ale to povedz mamke a zájdite k lekárovi, nič vážne to nebude.

jjjjj

angel-a, nestresuj sa a zájdi k lekárovi. Neviem čo to je a takto ti to ani nik nepovie čo to môže byť ale ty sa bojíš a možno to vôbec nič neni, len si privodíš depky...