hrcka

Príspevok v téme: hrcka
wich

cawte, moj dnesny problem je ze ma bolelo medzi rebrami asi 4 dni a potom ked som dal ruku do jednej polohy som zisitl ze tam je bolestiva hrcka , je to naboku asi vo vyske prsa ale na boku ne na prse...je pohybliva a je schovana medzi rebrami boli len ked sa jej dotkem alebo zrobim pohyb ruky..teraz ci nahodou nieco z toho nemoze mat s tym suvis : v hrdle mam dve bacili na ktore sa liecim antibiotikami a koli tomu mam na krku vacsie uzliny a este som bol u doktorky z hrcou pod pazuchou ale povedala ze to od holenia a hrca nakoniec zmizla
som muz a hrcka ma velkost asi , 7x7 milimerov

wich

nuz okrem toho problemu z HRDLOM a TEJ HRCKE nemam ziadne problemy a tu hrcku mam len jednu ale ja by som si ju ani nevsimal ..teda ani by som o nej nevedel keby jemne nebolela ked si lahnem na bok alebo ked rukou zrobim niaky pohyb viete...a dufam ze to neni nic..nadorove.....som pocul ze vtedy to neboli :(

[zruseny12]

chapem ta...ale jak inak sa prestanes trapit?len tak ,ked pojdes k lekarke...alebo zabudni na tu hrcku ,a netrap sa...zalezi to len na tebe...tazko mi ti tu pomozeme...mozno je to len nejaka tukova hrcka a mozno nie...tazko povedat...alebo ked beries antibiotika...tak ci nemaju nejake vedlajsie ucinky...

ikaa

ta hrcka by nemala suvisiet s klebielou, ani so staphilococcom, ci streptococcom, co mas... mas len jednu takuto hrcku? .. a nemas aj ine zdravotne potiaze, typu horucka, zaludocne potiaze?

wich

no ze sa jej to nepaci urobila my vyter z krku a mam tam 2 bacily dajaku klepsilu a daco na S a teraz berem antibiotika...inac mi nic nieje len ta mierne bolestiva hrcka ma trapi keby som ju nemal uz si plne uzivam prazdniny .. a este ze mam 17 rokov