PRIATELKA ODMIETA ORAL ! PRECO???

paganstorm

asi by si sa jej mal hlavne na to spytať :-D no osobne ja mam tiež radšej klasiku ako ked mi niekto robi oral, proste ma to až tak nebavi, je fajn ho na chvilu zahrnuť do predohry ale normalny sex mam radšej

tujeodpoved

Ahoj, ja ti poviem tak, ze ked mi to robil frajer, citila som sa pri tom dost divne, nemohla som sa ani uvolnit, nieto sa este spravit...Smrdiet som vedela,ze nesmrdim,ale naozajuvolnit som sa nemohla a isto to aj robil zle...nebolo to take vasnive,teda aspon to,kym na TO prislo-Bolo to take,ze gate dole lizem..a ja som nebola ani vzrusena.Ale to uz bolo davno,uz som sa s nim rozisla,lebo nebola chemia..viem si predstavit,ako by mi to niekto spravil, ale za inych okolnosti :)a hlavne niekto,ským to bude ONO, aa bude to divočina :)

janekMY33

Ale to su baby oni si mislia ze nejsu dokonale a ze smrdia.Takze prides k nej a ci chce alebo nechce stiahnut gatky a liz a liz

flufi

ja mam taký istý problém, moja manželka mi tiež nechce urobiť oral, rotpravali sme sa o tom a už sme to aj skúšali no povedala je to hrozne neprijemne, čo už hadam to niekedy dotiahneme do úspešného konca

newem

mozno preto ze si mysli ze ma zlu chut tak ti nece dat ochutnat mozno sa hanbi , pred tym jej tam hod mentosku pre sviezu chut :D:D

kamoska

kazda baba je ina, kazdej vyhovuje ine, a mozno jej nevyhovuje ako jej to robis a este sa ti hanbi povedat, je to dost citliva oblast....aj na dotyk aj o tom hovorit...skus si nieco o tom nastudovat...vacsina zien ma klitoris velmi citlivy, niektore az tak, ze dotyk jazykom ich moze az boliet, vtedy ho treba stimulovat nepriamo a dotýkať sa všade okolo, len nie priamo jeho....a ak si myslis, ze to moze byt tym , ze ma pocit, ze tam dole nie je vporiadku a to je dovod, preco ta tam nepusta, tak sa skus opytat, ze ako dlho ta tam nebude pustat alebo od coho to zavisi, aby ta tam pustila :-)...ked ty to mas tak rad...musi vediet, ze ti to chuti...

rencita

PODLA MNA BY BOLO LEPSIE KEBY SI SA SNOU OTOM VIAC ROZPRAVAL...KOMPLIMENTY A TAK PODOBNE...MOZNO SPRAVIL NOVE PRAKTIKY SKUSIL NIECO NOVE...MOZNO ZE JU TO UZ NUDILO..LEBO SI TO ROBI STALE ROVNAKO ALEBOCHOD NA NU POMALALSIE...

juva

Aj ja som mala nedávno taký problém,lebo pri sexe ma niečo tam dole pobolievalo a aj divný výtok mi išiel,taký kyslý a preto som ho tam nechcela púšťať..Ale povedal mi,že by to nerobil,keby nechce,tak..nie je čo riešiť.Ale už si zvykol,že aj tak ho tam nepúšťam,keď nie som pred tým osprchovaná.Som vtedy predsa len uvoľnenejšia.:)