narodeniny - tazky vyber

Príspevok v téme: narodeniny - tazky vyber
usiko

ahojte, uz takychto tem bolo vela, ja viem, ale teraz mame problemik......mame kamosku, ktorej ideme na narodeniny, a vieme bezpecne, ze jej NEMOZEME kupit= ziadne sviecky, ani podobne vonave veci z tejto kategorie, ani satstvo, ani alkohol, sperky ani bizu nenosi, CD sa da napalit, takze ani to.....ani ziadne somariny typu sloniky a porcelanove vecicky......poprosim, kto ma nejaky napad, napiste...naozaj uz obehavame mesto tri dni a nic. tiez poprosim aby nepisali ti, ktori mi tu budu nadavat za to, ze si o slonikoch myslim, ze je to sprostost...toto nam netreba, potrebujeme pomoc...tak ak sa da....tak by sme boli radi, keby ste nam pomohli...kamaratka je nam velmi blizka a dolezita, ale pozname sa kratko, prreto nevieme este, co sa jej hodi......je to typ, co nie je romanticky, nema rada ziadne vycackane somariny, ani ruzovucke veci, ked viete, co myslim...skratka, taky clovek s nohami na zemi, co vam povie na rovinu to , co si mysli.....DAKUJEEEM

fazula

veru, vlastnorucne urobeny kolacik/tortu :) to potesi. alebo nejaky dobry sypany caj + netradicnu cajovu salku. skoda ze ju nepoznam viac, dalo by sa vymysliet

ingrida

Bezcieľne túlanie sa po meste nemá význam. Poznám to z vlastnej skúsenosti, pokiaľ nemáš daný presný cieľ čo chceš kúpiť, tak asi nekúpiš nič. Napr. spravte jej tortu...plus niečo k tomu ako bolo už spomínané. Myslím, že tu padlo nápadov dosť a neverím, že by ju absolutne nič z toho nepotešilo. Prajem šťastný výber

agina

usiko ze ju nepotesi poukazka do drogerie??? To sa mi ale fakt nechce verit....kazdu zenu by poesilo, ked by si tam mohla vybrat podla svojej vole /sampon, krem na opalovanie, ruz, lak na nechty, popripade parfum/.

floral

kup je obraz, nejaku peknu olejomalbu...alebo pohare na whisky z hrubeho skla(hmmm...to je skor pre chlapca). co tak brosnu(strebro+jantar), cool opasok, penazenku, decentnu kabelku na vecierok...