bielkoviny v moci

lenka25

no ja som tam bola dnes dal mi lieky do posvy kvoli vytoku ale spomenul aj to ze to nemusi mat suvis tak neviem ja len dufam zeje to zapal a ze moje oblicky budu v poriadku to by mi teraz chybalo aby neboli

PharmRamon

Taká téma už existuje:
Bielkoviny v moči sa môžu objaviť aj kvôli tehotenstvu...
Väčšinou však naznačujú zápal,hypertenziu alebo poškodenie obličiek, ak si s tým už bola za lekárom a predpísal tabletky do pošvy tak to má určite súvis s tehotenstvom, ja si myslím že sa to v krátkej dobe dá do poriadku a netreba sa znepokojovať

lenka25

no vidite tak to ma nenapadlo toatlne som dnes mimo fakt sa toho desim nemyslim na nic ine len na to ako sa toho zbavit no mam aj silnevytoky tak som si myslela ci to nemoze byt aj tym ja uz neviem dufam ze sa to da doporiadku

mamina123

Lenka25 ladviny a oblicky su jeden a ten isty organ.bielkovina v moci je zapal,treba to preliecit,a zvlast v tehotenstve.pytaj sa na urologiu.

lenka25

no fajn ale co sa tym lekar mi zatial kazal pit len urologicky caj a tabletky do posvy myslis ze top nepomoze?doteraz som take problemy nemala ani raz tak som v soku a dost ma nastrasil spomynal ze mi mozu prasknut ladviny alebo oblicky neviem z toho soku som to zabudla mam strach kvoli tehotenstvu pijem vela bublinkovej vody moze to suvisiet s tym?dufam ze sa to do tyzdna precisti a da do pporiadku

mira

Buď máš oslabené obličky, alebo konzumuješ priveľké množstvo bielkovín. Oslabené obličky - pozri tému ľadvina.