zdurene uzliny?

Príspevok v téme: zdurene uzliny?
fazula

zdravim vospolok, mam akutny problem. poslednu noc som sa budila na ostru bolest, ako ked rastu osmicky, alebo je zapalene ucho. ale nic z toho mi nieje. odkedy som vstala - dvihla hlavu - velmi ma boli prava uzlina (na krku). uz pri najmensom pohybe. neviem riadne rozpravat a boli to dost aj v klude. mam s tym ist na pohotovost? lebo citim ze sa to zhorsuje.. zacina ma boliet uz aj ucho. pripadne, vedeli by ste poradit, co na to? vdaka

fazula

ahojte, ospravedlnujem sa ze az takto neskoro, nevedela som sa dovolat lekarke, az dnes konecne po cca 6 volaniach ma "obsluzili" ;)
no a vysledky? vraj je vsetko v poriadku. co ma na jednej strane tesi, a na druhej je pre mna zahadne, ze co vlastne mi bolo/je. a nejde len o uzlinu, mam toho viac, a toto sa opakuje zakazdym co sa odhodlam ist na vysetrenie - jednoducho vsetko mam negativne (resp take ako ma zdravy clovek mat), a podla lekarov som zdrava ako ryba. a pritom mozem skapinat od bolesti a nevolnosti. takze tak..
no hlavne, ze ziadneho virusa nemam :)

fazula

mi len brali krv, neviem presne ani co vsetko z nej chceli zistovat, akurat viem ze chceli vediet ci mam zapaly, a cojaviem. vraj aj nieco, co nieje az take bezne, a koli tomu mam volat az po tyzdni. dam vediet zajtra..

fazula

DepQa, zajtra volam po vysledky, tak budem mudrejsia.. :) uzlina uz odpuchnuta, uz len trosku boli na dotyk, ale to uz neriesim... dam vediet

RNG

fazula, ked to chces prechodit, to je tvoja zalezitost.
Ale aj antimikrobialnych aj antiviralnych je plno takze nechapem, preco by niekto riskoval dlhodobe poskodzovanie tela, ked sa to da zlikvidovat za par dni?

fazula

hej verim, je to vraj dost infekcne, citala som. ale nejak mi to odpuchlo, uz skoro nemam vydute ani. iba to stale boli, no menej ako pred par dnami. a moj vek? 23.

DepQa

môžem vedieť tvoj vek?
lebo mono je choroba mladých, sa to nazýva aj choroba z bozkávania. postihuje zväčša mládež medzi 15-20, čo začínajú žiť partnerským životom. ale nie je to pravidlo.
slečna ak je to to, si fest hrozba pre ostatných, ktorí to neprekonali a nie sú imúnni.