menstruacia- surne !

igua

ja som mala tiez yadine...mali sme ist na dovolenku, tak som si nespravila 7 dnovu prestavku. a potom...no neviem, ci to bolo preto, ale myslim ze to spolu aspon suviselo, som mala take hormonalne vykyvy, ze som sa z toho skoro psychicky zrutila...bolo mi hrozne a este som aj dostala kandidozu aby nebolo malo. isla som lekarovi, ten povedal, ze mam dobrat balenie a dal mi novu antinu. ale bolo mi stale hrozne, proste doplacu z nicoho, citila som prazdno...tak som sa na to vysrala a odvtedy neberiem nic. tu novu antinu mam este doma. cele balenie. cola sa to jeanine

bibi

aj ked zoberes o den-dva skor, menstruacia ti skor neskonci, naopak, moze sa stat ze bude trvat dlhsie...
nemala si si vobec davat 7 dnovu pauzu...
skus papat citrony... tie pomahaju oddialit menstuaciu ked sa neberu tabletky ziadne, ale mozno ti to omoze ju zastavit (subjektivny nazor-nic tym nestratis)..

lucinka.

Na to vynechanie celkovo, aby sa nedostavila, je uz neskoro, lebo to by som uz musela zobrat z dalsieho platka..takze jedine mi do uvahy prisla tato moznost, vziat skor o den/dva, ako mam, aby mi skor skoncila menstruacia, no mam velke pochybnosti o tom, ci sa to tak moze..a ci ucinnost bude rovnaka...

mirka 23

No toto by som asi nerobila. Radšej vynechaj menštruáciu úplne. Takže nerob si 7 dňovú pauzu, menštruácia sa nedostaví vôbec.