Ocko ma lubi inak..........

Príspevok v téme: Ocko ma lubi inak..........
jana - zla

Neviem o tom pisat normalne... :-(
Ale proste... Ocko mi vyjadroval \"lasku\" inak asi ako by sa malo. Ja neviem. Teda moj mozog vie, ze ano, ale moje ja ani velmi nie. Trvalo to skoro cely zivot, teraz uz asi 3 roky nie, ale stale mi je zo seba a zo zivota zle. Neznasam sa, mam to stale v hlave. Aj ked sa tvarim ze nie, stale sa to vracia. Ja neviem co mam robit. Nemam rodinu, nemam zivot, nemam seba... Niekedy mam pocit, ze to nezvladnem. :-( Som velmi hlupa a nesikovna, ze mi to nejde normalne zit, fungovat?? Prosim pomoc:-(

to kamelia

a nie je to zrejme,ze si robi srandu?..nikto komu by sa nieco take stalo..ako tvrdi zakladatelka temy..by o tomto nepisal v takom podani ako ona..vlastne ani nenapisala co sa stalo,vsetkych vas nechava si domyslat a doma sa na tom urcite zabava..a dovolim si to tvrdit na zaklade toho,ze ako dieta som bola znasilnovana a takuto somarinu by som nikdy v zivote nenapisala

kamelie

Prispievatel 11,22: Smiem sa ta prosim ta spytat, ako si prisiel k zaveru, ze si "nejake dieta" robi srandu z inych? Nazor ti neberiem, iba ma zaujima ako vies s takou sebaistotou prezentovat toto tvrdenie.

Dakujem:=)

pudr.

Nenechajte sa vyprovokovat!!!
Po analyze tohoto prispevku odbornik dojde lahko k zaveru, ze svoj osud neopisuje ziadna zena, ale naruseny muzsky jedinec, ktory caka len na jedno-ze mu dievcata budu na jeho provokaciu popisovat svoje skusenosti s touto dost casto sa v rodinach vyskytujucou uchylkou. A to je jeho VZRUSENIE
Takze sa zamyslite a nepodporujte ho svojimi prispevkami.

to kamelia

kamelia,podla mna trepes aj ty..keby si sa takym ludom venovala,tak by si hned zistila,ze tato tema je vymyslena..nejake pridzubane decko sa nudi a pise kokotiny..keby sa jej naozaj nieco take stalo,tak by ju tu ludia urcite podporili..ale ked si z nich niekto robi srandu,tak to patricne aj vratia..A PREBOHA UZ NEPRISPIEVAJTE DO TEJTO TEMY!!

kamélia

D.D.,
ospravedlnujem sa vsetkym, co budu pohorseni, ze znovu otvaram tuto temu, ale neda sa mi nevyjadrit sa.

Bohuzial mila Jana, prispevky vacsiny uzivatelov tu na stranke su nevyspele a malo domyslene. Malokto ti po internete moze podat to, co potrebujes pocut. Malo ludi z takychto naznakov pochopi, co tym chces povedat a hlavne to, ako sa mozes citit. Je mi to luto, naozaj, ver mi. Aj ked viem, ze verenie v nieco take alebo v cokolvek je pre teba nepredstavitelne. Rovnako vsak viem, ze ked si tuto temu zalozila, urcite sem chodis sledovat prispevky, lebo je to pre teba dolezite. Zle reakcie ta utvrdzuju v tvojej "zlobe" a hnevas sa na seba, ze si "taka zla" a inym pozitivnejsim prispevkom asi velmi neveris, ale mas v nich aspon kusok utechy. Jana, viem o com hovorim, dlhe roky pracujem a venujem sa takym ludom ako si ty. Ludom uzasnym a schopnym zit, aj ked to maju v zivote tazke... Mohla by som ti tu o tom vela pisat, ale nechajme to teraz tak. Ak budes chciet, ozvi sa mi na moj mail, rada ti pomozem natolko nakolko budes ty sama chciet. Neboj sa.

Moj mailovy kontakt je: orincikova.kamelie@zoznam.sk

Ostatnym uzivatelom tu nechcem kazat, kazdy ma predsa narok na svoj vlastny prejav a prezentaciu seba sameho a svojich postojov. Ale skuste si predstavit, zeby sa nieco take stalo vam. Ze by vas niekto tyral od utleho detstva, nicil vasu dusu... Akoby ste sa citili. A neodpovedzte si ihned, zeby ste to nedopustili. Mozno by ste to nedopustili teraz so svojim vyspelym vnutrom, ale ako by ste v skutocnosti reagovali, keby sa vam nieco taketo deje od detstva a nepoznali by ste nic ine? Bol by vas pohlad na svet a na danu vec rovnaky? Alebo by ste videli ocami ineho dietata?

Vlastne som rada, ze reagujete tak ako reagujete, to v podstate znamena jedine-nemuseli ste si prejst takym peklom, aby ste ho boli schopni pochopit.

Kami

kalal

linda, zase si otvorila tuto temu a je opat na zaciatku. ved ked je chora, nech ide k odborníkovi. my jej pomoct nevieme. zvlastne vraj nema rodinu, nema život a peniaze na internet ma? a okrem toho tato otazka bola položena 7.7. a dnes je 20.7. tak na nu už
N E R E A G U J T E !!!!

alebo si odpoved opat pisala sama sebe.