Prosím pomôžte mi niekto

Príspevok v téme: Prosím pomôžte mi niekto
bojazliva

Takže, asi pred rokom som mala prvý pohlavný styk a odvtedy mám zvláštnu menštruáciu. Napríklad veľmi mešká, raz mi dokonca vôbec neprišla. Aj minulý mesiac veľmi meškala (niekedy aj 2 týždne) a keď som ju konečne dostala, výtok bol hnedej farby, ako keby tá krv tam bola až príliž dlho, alebo ja neviem. Minulý mesiac som to dostala okolo tretieho. Tento mesiac som v tom čase mala pohlavný styk, chránený, ale keďže nám neskôr došla ochrana, tak sme mali s priateľom iba také jemné robkanie, hoci raz alebo dvakrát ho aj strčil dnu, ale predtým si ho pre istotu umyl, dokonca aj s mydlom. Teraž čakám na menštruáciu už piaty deň a stále nič, mám veľký strach. Môžem byť tehotná. Inak po tých menších hrách sme sa vždy obaja dôkladne umyli, celé vonkajšie pysky. Prosím pomôžte mi, som príliš mladá na dieťa, rodičia ma zabijú ak budem tehotná, mám veľký strach, celé noci nespím a myslím len na to, či som mohla otehotnieť. Ale priateľ do mňa žiadne semeno nevystriekal, ani na mňa, pretože on sa nespravil, prosím pomôžte mi, ak s takým niečím máte skúsenosti. Za odpoveď vopred ďakujem. ;(

lenulik:)

ako ktora...najdi si na inetrnete priznaky ktorej pohl.choroby potrebujes vediet..kazda je ina akazda ma inu inkubacnu dobu

katusik20

nie si tehotna nestresuj.. mne raz meskali dva tyzdne... tu si predstav to ,,cakanie,, a preco< kvoli stresu"""

juva

Ach,bože,kuko šak tri dni sú úplne zanedbateľné..ak jej to bude meškať tri mesiace,tak sa ozvi..Vážne by už mohli vytvoriť čisto fórum pre deti,čo sa boja,že otehotneli,alebo nabúchali babu tak,že je tehotná..Ach jaj..

DESmodka

boze ludkovia... baba neotehotnie ked sa na nu pozriete k tomu treba troska viac... naco to robite ked to neviete??... nechapem...

kuko1111111

Moze moja priatelka otehotniet ak som striekal na nu a trocha sperma zislo na vaginu ale do 5 minut sa sla umyt??? pls o radu

lkklg

Nemas sa coho bat..ked sa nespravil.Ja som s priatelkou zazil nieco podobne.Tiez sme sa len tak maznali a bol som v nej mozno 5 krat.Tiez som stresoval a aj ona kusok, ale potom som sa uz ukludnil lebo som vedel na 100% ze som sa tam nespravil.
Moze to byt aj tymi liekmi co beries, aj tym ze si nachladena.Urcite to bude v poriadku;)
Hlavne nestresuj pretoze ti to bude meskat este viac

bojazliva

A ešte beriem biseptol a ambrobene sirup, môžu aj tieto lieky oddialiť najako menštruáciu? Beriem ich od pondelka, čiže neviem. Ja viem, že som asi veľmi otravná, ale fakt potrebujem radu od serióznych ľudí, nie od tých čo ľudom vypisujú, že sú sprostí, ale keď ja to fakt potrebujem vedieť.