Darcek 50 rokov

veronika

no napriklad ak by som ja mala cca 15tisic na darcek, tak by som mame zaplatila vikendovy pobyt v benatkach alebo v rime alebo parizi letecky :) a nech si so sebpu niekoho vezme:)

lucyya

hej, ta pekarnicka je super, robievame si raz do tyzdna chleba v nej. to by bol uzasny darcek ak by sme ju nemali a ostatnym kto hlada darcek pre mamu, tak odporucam.

lucyya

fakt je, ze kedze tolko pracuje, tak do fitka by som ju nedostala kvoli nedostatku casu.

Kavovar ma tiez napadol, i ked rannu kavu pije az v praci, takze doma by ho pouzila len parkrat do tyzdna-ale zapisem si to zatial na zoznam :)

jancecka

domácu pekárničku na chlieb :D určite sa poteší, ak ešte nemá, vôňa domáceho čerstvého chlebíka, to je super, ja mám a som nadmieru spokojná :D

lucyya

virivu vanicku mame, ale fakt je, ze nikto si v nej nohy nemoci :)
kreslo by sa do obyvacky nehodilo.
oblecenie a kozmetika je take obycajne, sportove potreby mame..hmm

jancecka

permanentku do fitnescentra, a to nevadí že sa o seba stará, každej žene padne vhod, keď sa chvíľku bude o ňu starať niekto iný :D rada športuje? čo tak nový bicykel, a to by už bol teda fajnový za 15.000,- :D alebo má rada túry? Tak kompletnú výstroj. Alebo rada pletie? vyšíva? čo rada robí? rada varí? tak niečo do kuchyne, nový sporák, ale to asi nie je dobrý tip, ja neviem