MôžE SA TO STAť?

luuli

luciferka,ja si to vsetko velmi dobre uvedomujem, len ma trapi,ze sa mi malo ozýva, toť vše..mám pociť, ze to ja viac píšem jemu ako on mne.. a vôbec ho nedržím pod papučou, práveže chodieva von, len mi to oznámi, čo mi tiež občas prekáža,napr.ked som si myslela,ze budeme spolu sami dvaja..ale tak nech si ide von..ja tiež chodím. ale teraz mám asi také obdobie, že ma všetko rozcíti, som akásik citlivá na neho..ked mi napíše niečo pekne, tak sa rozplačem..a ked nepise nič alebo nezavolá, tak tiež plačem..som strašná viem!!

machulka006

luuli - hovoríš mi z duše... :(
dnes to bol dosť masaker ráno, totálne som bola nevyspatá.. a potom prišiel, na môj podnet, že sa chcem porozprávať, ale som len revala, tak mi nadával, že stále len revem, že si myslel, že sme uťž trošku dospeli, ale že ja asi nie, že len plačem a kričím ... :(
v pondelok máme ísť na hory spolu...na týždeň... :( strašné mám z toho nervy...
Ty máš inak koľko rokov, koľko má priateľ a koľko ste spolu?

(odpíš mi, ja sa ti ešte ozvem, ale idem do sprchy na chvilku :) )...

luciferka

a tio mu chces zakazovat vsetky kamartky a kamaratov? to sa neda, ja som tomu mojmu zakazala akurat jednu co mu pisala ze ho chce, aj to som mupovedala nech sa s nou nestretava sam, iba pokial tam bude aj niekto iny, a povedal ze mam pravdu ze je to blbe....., ale ma aj ine kamaratky a vacsinou len baby a stretava sa s nimi dost casto, a co na tom je? ved chodi s tebou a nie s nimi..., nemozes ho drzat pod papucou v 21 rokoch.....

luuli

machulka006-tak to som cela ja..ja mu chcem nieco dolezite povedať, resp.niečo take, čo ma trápi a namiesto toho, aby som bola kludná, tak začnem plakať a hysterčiť..už mi za to aj nadával, že sa mu taká nepáčim, že nech sa radšej usmievam ako plačem..ale som mu hned povedala, že plačem len kvoli nemu.. ja tiez nerozumiem tomu, ako sa ten môj zmenil..vždy to bol on,čo sa už nemohol dočkať, kedy budeme spolu..teraz som to ja:(

luciferka

luuli skus sa nad tym zamysliet co tu pises, su to malichernosti, aj ked tebe sa to tak nezda, mne tiez zo zaciatku vadilo ked sme si prestavali pisat tak casto ako predtym, ale dohosli sme sa ze setrime, obaja....., myslim ze nie je dolezite kolkokrat ti za den napise, kolkokrat ti povie lubim ta, kolkokrat ti povie chybas mi....., hlavne je ze je s tebou, ak by nechcel tak by sa s tebou rozisiel a basta. treba tolerovat toho druheho, a mozno ma aj obdobie ze potrebuje byt sam, ja som napriklad tiez taka a aj priatel, len musite komunikovat a pojde to, a hlavne si nenamyslaj, ja som uz tolko dni preplakala kvoli sprostemu namyslaniu ze to ani nespocitam, a nakoniec z toho vyslo nieco uplne ine ako som si myslela, porozpravaj sa s nim a otbvorene mu povedz co ta trapi, ak bude chciet tak to pochopi....

luuli

baby, je jedno aku ma brigadu, ziarlim aj tak, lebo cez obed, co ma hodinu, chodi do mesta na kavičky s kolegom..a aj mi uz povedal raz, ze "teraz, ked brigadujem, vies kolko ludi a hlavne bab stretavam?.." tak mi to doslo luto..a oni chodia ten net zapajat do roznych firiem a tak..tak tam je tiez dost prilezitosti na zoznamenie:( no to som mu aj hovorila,ze kedy si najde cas aj na mna..a vies co mi povedal? ze mam čakat..hm.:o/

machulka006

luuli - dnes sme sa o tom rozprávali, najskôr som síce stále plakala a dsť som hysačila,ale ja som taká, musím sa vybúriť a až potom sa dá so mnou baviť...on mi povedal, že má pocit, že som nanho až moc naviazaná...ale to nie je pravda...len jednoducho nechápem, že jemu to nevadí, že nie sme spolu, že nevie ako samám, čo robím, s kým trávim čas... :( len robota, robota, robota... má až dve brigády a tú druhú ledva stíha (roznáša poštu), tak mi vždy zavolá, že neprídeš, dám ti poštu, môžeš roznieť...jasné že mi časť peňazí dá,ale mi to príde choré, že sa vidídme len vtedy ke´d potrebuje aby som mu pomohla s robotou aby stíhal

baby

no ja ze napises ze nejake kupolisko kde by mohli byt baby v plavkach :).. ked ti to vadi.. no ja na tvojom mieste by som mu povedala ze by si mohol najst cas aj na vas dvoch, ze peniaze nie su vsetko.., inak ti poradit neviem.. je to tazka situacia, ale ty vies co chces a aj co na neho plati...

luuli

machulka006,aha..vy ste spolu uz tak dlho.. to čo pises, to akoby som ja pisala..tiez s nim chcem byt..ale mam pocit,že on so mnou uz nie:(

luuli

baby..no len dufam,ze ho tu niekto nespozná:-D od rana, tak cca 9hodin je na 1.brigade-ohladom internetu a počítačom a potom navečer tak na 4hodiny uteka robit administratívu jednej známej, čo robí v takej neziskovej organizácii..