Skusenosti s IXEL-om

lizinka

no..si mi dala teraz chrobaka do hlavy s tymi prsiami..) fakt mam pocit, ze ich mam nejake vacsie..hmm, zeby z toho?..a ozaj, pribrala si?

lencok1

lizi a co si nato nemyslela dopredu? no vies nie je dobre to moc prerusovat...sice AD sa vyplavuju az po mesiaci aj viac z tela von, takze ta hladina ako tak zostane zachovana...ale samozrejme je lepsie liecbu neprerusovat...
inak aj ty mas take naliate prsia?

lizinka

mne pred tyzdnom dosli lieky..a k doktorovi sa dostanem tak najskor za tyzden..myslite, ze je velmi zle, ked po 4 mesiacoch kvoli tomu prerusim na dva tyzdne liecbu? nebude to mat zly dopad?..a ja berem dve 50mg rano, zevraj to je normal davka..

lencok1

ako dlho trva liecba? to je individualne, od pol roka do dvoch rokov asi...
inak chcem sa opytat aka je najmansia davka Ixelu? tych 100 mg alebo 50 mg na den?
no a asi je to scasti pravda ktoraz zacne s AD, je to beh na dlhe trate, ale niekomu to naozaj pomoze jednorazovo a cely zivot uz uzivat nemusi...so mnou sa to tiahne dlshie

lizinka

dakujem..) a ja viem, ze to musim brat dlho a sama od seba to neskoncit, ked uz som sa na to dala, tak to chcem dotiahnut az dokonca..aj ked som pocula, ze vacsina ludi, co zacnu brat ad, tak uz nikdy uplne neskoncia..ze sa to vracia stale po case spat..a nevies ako dlho trva liecba tym ixelom?

lencok1

tak ti drzim palceky aby sa ti co najskor polepsilo, a aby si bola spokojna...ad ti urcite pomozu, ale dam ti jednu radu, uz aj ked sa budes citit ok dlhsiu dobu, ad treba brat dalej, aby sa to nevratilo...ja som to vysadila prilis skoro, a preto som mala recidivu...

lizinka

no myslim, ze sa to aj ma tak brat, ze 1 rano a 1 vecer..ale on tvrdil, ze su dost stimulujuce a nech si dam radsej rano obe, ze to je normalna davka, lebo potom by sa mi tazko zaspavalo..a nie, nebrala som nic predtym, toto su prve..najprv som brala po jednej tablete a teraz mi to zvysil na tie dve rano..

lencok1

ja som z ad nikdy nepribrala, a uz ich uzivam pomerne dlho...moja vaha sa pohybuje od 48 do 53 kg...no to je prirodzene, ked som sa vela ucila a sedela doma tak som samozrejme prubrala, pri pohybe vzdy bolo vsetko ok...takze tu som problem nemala, no u kazdeho to je individualne, niekto z nich aj sot priberie,ale to je tym ze mu chuti viacej jest a si to neustriehne, treba mat pohyb a vsetko bude ok...no stava sa to tym ze clovek zacina uzivat ad v depke a vtedy sa mu moc hybat nechce...tak vacsina priberie...
inak mne sa tiez tazko zaspava sakra, tak preco mi to dali na vecer:(...
a uz si predtym uzivala nejake ad?

lizinka

ja mam davkovanie dve 50mg tablety rano..doktor mi vravel, ze by som tazsie zaspavala kebyze to zoberiem vecer..a beriem to na to iste, co ty..ale v poslednom case mam uzkost opat (ale nie len tak z nicoho ako predtym, ale trapim sa kvoli nejakym veciam) tak neviem, ci to je normalne alebo nie..a psychos mi chcel prihodit ku tomu este nejake lieky, ale potom sme sa zhodli, ze je leto, slnko, a ze to je prirodzene antidepresivum, tak ze uz ku tomu nic davat nebudeme..a inak, pribrala si z toho?

lencok1

no ja mam 50 mg rano 50 mg vecer, ale idem to znizit, tu vecernu davku...citit sa ovela lepsie, ale taktiez to stale nie je ono...ale to je uz v problemoch ktore musim riesit a ziadne lieky ich za mna nevyriesia! beriem to na uzkostnu poruchu spojenu s depresiou...ale ixel by som nemenila uz zanic na svete, vratila sa mi chut na sex a konecne tym netrpi moj vztah, naozaj kto ma vztah, mava s tymto velky problem...
a ty mas ake davkovanie? mozno treba pockat este mesiac a budes sa naozaj citit uplne super, alebo ti bude treba zvysit davku...pocula som ze ixel je jedno z najlahsich AD, komu zabera toto, nie je na tom az tak velmi zle...