NEZMYSELNE HADKY S PRIATELOM

Príspevok v téme: NEZMYSELNE HADKY S PRIATELOM
slavuska

Ahojte.Baby poradte mi co mam robit.S priatelom sme spolu uz vyse 3 rokov.Ale teraz sa nejako casto hadame pre uplne blbosti.Napr povie mi ze pride vecer do mna a nakoniec nepride a ked sa na mna vykricim preco zas neprisiel zlozi mi vobec sa neozve,akoby to daval mne za vinu.potom sa ospravedlni.alebo ked sme vonku stoji dlhsie pri kamaratovi a mna si nevsima,zas sa pohadame.vzdy si vravime preco sa hadame pre take hluposti ale ono sa to vzdy vrati.Chceli by sme sa na dalsi rok vziat ak budu peniazky ale ked mu niekedy nieco ohladom toho spomeniem hned zacne aby sme sa o takom nebavili este.Ja naozaj nerozumiem.Viem a asom si ista ze ma miluje ale niekedy mu nerozumiem preco sa tak sprava.......:(

majka_

a preco sa neskor o tom neporozpravate, ze: "Musime sa hadat pre take hovadiny?" no ale sak ked certisko vojde do vas obidvoch pre take bludy... jaky je pre neho problem zdvihnut telefon, ked mu volas a povedat: "Prepac, ale pridem trosku neskor". Chces povedat, ze aj potom by si vybuchla? Ked hej, ta... neviem, co cakas od vztahu. Este by ti aj zavolal a este by si aj vybuchla. Tak potom by si sa mala len kontrolovat. Inak si myslim, ze ten vztah nema buducnost a ziaden nebude mat, pokial budes ty alebo tvoj partner tak vybuchovat. Co budete robit ci brdo, ked budete mat trebars deti, budu chore, budu hnevat...? Ved vy sa tam pozabijate, ta sa kontrolujte uz teraz.

utopia

Nemiluje ťa. Toto nieje láska. Možno ťa má rád,ľubi ťa, ale nemiluje, lebo človek ak niekoho miluje je to niečo iné..