OPLATI SA PRECITAT A PORADIT PISTE MUZI I ZENY

Príspevok v téme: OPLATI SA PRECITAT A PORADIT PISTE MUZI I ZENY
monika20

ahojte mam taky problem ze neviem co si mam mysliet o tom ked sa zena prva ozve muzovi dajme tomu napise sms alebo e-mail...znamena to ze sa mu vtiera alebo to je niekedy muzom aj prijemne?Nemaju pocit ze sa im vnucujeme?Paci sa mi jeden chalan ale nikdy neviem ci sa mu mam ja prva ozvat alebo nie...prosim poradte...chcem vediet aj muzske aj zenske nazory

kajo2000

Mna moja manzelka zbalila:) a bolo mi to prijemne.
Taktiez si myslim, ze je to v poriadku ked urobis prvy krok. Druhy by vsak mal urobit on... ;)

utopia

Myslím si že može aj žena urobiť prvý krok,vieš niektorý chlapci sú hanblivý a čakajú že ich niekto zbalí. Keby si mala čakať že on to urobí prvý,možno by si sa nikdy nedočkala. Nevidim v tom problem. Nech ti to víjde.

myrooon

podla mna to je normal.a mna to potesi ked ma nejaka kamoska zavola..nehovoriac o frajerke.ona je na tom zrejme tak jak ty ale,pretoze ma skoro nikam nevola.uz mi skorej leze na nervy ze ma nevola.mi to pripada jak keby jej to bolo jedno ci idem s nou alebo ne..radsej zavolaj ako nic nerobit.sak to musis vidiet z reakcie ze co na to dotycny..mne sa to paci.uz niekolko krat som sa s mojou dohadoval o tom ze kto koho ma volat.a som jej vysvetlil ze to nebude tak ze ja furt len budem volat..tyzden bolo dobre a potom zas ticho..tak neviem.baby uvedomte sa ! :D:D