Znasilnenie - spoved

Príspevok v téme: Znasilnenie - spoved
kristinka

avojte.. tak ja vam rozpoviem co ma trapi.. ked som mala asi 17 rokov bola som v taliansku zo skoly na tzv. plaveckom vycviku.. ale to bol len kryci manever..kazdorocne sa tam chodia len decka s ucitelkami zabavit a tak..ziadne plavanie sa nekonalo.. ved to poznate.. no lenze mne sa tam stala otrasna vec..znasilnil ma tam jeden talian..bola som predtym panna..bolo to hrozne a strasne strasne to bolelo..:,(odvtedy som snivala len o tom aby som si nasla chlapca, ktoremu to budem moct vyrozpravat, ktory ma bude velmi milovat a ukaze mi ze milovanie dokaze byt aj krasne..kazdy vecer som odvtedy v postielke plakala a modlila sa.. a ked som mala 19 tak sa objavil..chodime spolu uz skoro 2 roky..studujem na VS..on je uz inzinier..pracuje, je hrozne starostlivy, straaaaasne ma zboznuje, dal by mi setko na svete a ja jemu tiez..jednoducho mi nic nechyba..problem je asi v tomto.. o 2 mesiacoch nasho chodenia sme zacali obaja tuzit po milovani..a ja som mu to cela dat.. vyspala som sa s nim bez toho aby vedel co sa mi stalo..musim povedat ze to bol hrozny zazitok..strasne ma to bolelo...:,( po case som to uz nevydrzala a setko som mu povedala..co sa mi stalo a aj to ako to hrozne bolelo ked sme sa prvykrat spolu milovali..bol z toho hrozne nestastny..to viem..ked som napriklad pri nom zaspinkala a mala som zle sny..budila som sa vydesena, tak bol pri mne a hrozne ma bozkaval a isli mu z ociek neraz aj slzy.. no tym ze som mu to povedala mi vobec neodlahlo..neviem preco..:,( za tie 2 roky sme sa spolu casto nemilovali.. mala som k tomu nechut..nevedela som preco..po case som na to znasilnenie ani nemyslela..zabudla som..samozrejme tak uplne sa to neda..no moj sexualny zivot na nezmenil..no nechcem od vas ani pocut o tom ze priatel ma na to mojom prezivani sexu vinu..ze ma byt neznejsi a podobne..pretoze uz viac neznejsi a ohladuplny ako je on nemoze byt uz nik.. je proste hrozne uzasny..nikdy nemysli pri tom na seba ale len na mna..no aj tak neprezivam pri tom taku exploziu ako to je velakrat vo filme..alebo nemozem pochopit ako moze byt niektora nymfomanka.. je mi to hrozne luto..a myslim si ze vela robi aj kondom..tento mesiac som si bola dat predpisat HAK..este len ju zacnem brat..ja sa len modlim aby sa moje prezivanie sexu zlepsilo.. a nemozem doteraz uverit tomu ze prve milovanie ma byt pre zenu to najkrajsie co zazije v zivote tak ja som to tak kruto stratila..:,(

natasja

Prave ze uz nie sme spolu.Pred nedavnom som sa s nim rozisla:( lebo ma to strasne zozieralo.On mi chel pomoct ale ja som mu viac menej nedovolila lebo som sa bala....Boli sme spolu rok a pol.A mam 20.A ako sa to u teba skoncilo?Jednoducho si to oni uvedomili co robia alebo sa nieco stalo??
No ja som sa tiez parkrat prekonala a pohladila ho len potom som sa vo vnutri akoby sama karhala a mala vycitky ze co som to spravila...

janulka79

a aj ja mam problemy niekedy hladit a dat mu sama od seba pusu, aj ked to chcem, na zaciatku to bolo este horsie, teraz sa to zmenilo, proste sa vo mne nieco zlomilo a skusila som to

janulka79

kolko mas teraz rokov? a ako dlho ste spolu? tie spomienky su krute:(je to tazke aj pre mna este teraz niekedy, proste niekedy to nejde a niekedy hrozne boli, ale on to chape a nechce aby som robila v ten moment nieco co nechcem, ked skusite pomalicky postupovat mozno sa to zlepsi. a s tym vzorom v bratrancovi mas pravdu, pre mna boli bratia tiez vzdy to naj, a nechapala som co vlastne robia..., az potom:(

natasja

Ved to ked sa vynoria spomienky je to hrozne....raz sme dokonca boli az v stadiu ked sme lezali nahi v posteli a ja som "to" pocitila medzi nohami....vtedy sa mi vynorila prvykrat strasne silna spomienka.Lebo dovtedy som mala len v hlave ze sa mi nieco stalo ale vtedy som si prvykrat vlastne uvedomila CO.....Potom nastal blok aa dalej som sa nepohla a mala opat problemy aj s vecami s ktorymi uz predtym nie....:(

janulka76

mam 26 a s nim som cez 2 roky, a robilo mi to problem, bol to prvy clovek kt. som si dokazala blizsie k sebe pustit a trvalo dlho kym zacali tie dotyky,
uz viem, citala som ten prispevok, je to svinstvo na tych malych detoch,v dospelosti tiez ale dieta nevie co sa deje, a ked to aj mne zacalo dochadzat a vynorili sa spomienky,tak som zacala mat vacsie problemy ako som mala vtedy, to som si az tak neuvedomovala:(

natasja

taak ako som pisala bratranec si ho do mna zastrcil sprosto povedane....ale tak mozno to aj bolo nastastie ze som bola velmi mala a na nic si skoro napamatam.Teda asi aj preto ma netrapia ani zle sny ani nemam s tym problem v beznom zivote....problem nastava iba ked si pustim k sebe niekoho blizsie a chcem mu prejavit nehu....ty si sa nebala nadviazat kontakt??Ako si s nim dlho a kolko mas rokov?ak ti to nevadi...

janulka79

no celkovo som sa dotykom vyhybala ci mojich alebo jeho, ale teraz je to uz celkom ok, len tie sny, tych sa asi nezbavim, tebe sa co stalo, preco tie dotyky?

natasja

Ja mam prave skor ten problem ze mne jeho dotyky ani proste ziadne cudzie nerobili problem.Zda sa mi to cisto zvlastne a opacne....lebo problemom pre mna je moj dotyk venovani jemu.Too ked sa mi podari/lo tak to bolo fakt nejak len silou vole aaa teda som z toho po case mala aj mindraky a normalne az vycitky ze co som to vlastne spravila.....a pritom to bol len obycajny letmy pohyb

janulka79

ano mala som problem a dost velky na zaciatku, bol vlastne moj prvy a ked sa dozvedel ze mam s tym problem tak mi dal casu kolko som potrebovala a na zaciatku ma to hrozne bolievalo ale s jeho pristupom to nakoniec je vsetko OK, a velmi velmi dlho sa ma nemohol nikto ani dotknut, vzdy som sa strhla a odtialhla, kazdy cudzi dotyk, vsetko a aj teraz ma priatel este budieva v noci ked mam zle sny, je to tazke, a najhorsie je ze to nemozem nikomu povedat, ani jemu ako to naozaj bolo,