Zelena stolica??som chory??

kamoska

no pokial neboli tie cestoviny spenátové....tak nechápem....xixixi.....ale vieš, v črevách máme všeličo a možno práve včera sa uvolnilo niečo čo tam bolo dlhšie.....a je ti to smiešne ale na druhej strane ťa to trápi....no ale stále rozmýšľam...zelená je kombináciou žltej a modrej...

tree

No take svetlejsie zelene ako hrasok. (mi je smiesno z tej temy,ale fakt ma to trapi):) Ja chodim aj viackrat za den na wecko, takze spred dvoch dni to nebude. Vcera som mal akurat vyprazany syr a vecer cestoviny,preto mi je to divne

kamoska

červené víno farbí do tmava, to máš pravdu....a máš to ako zelené? ako hrášok? alebo tmavo zelené? a kedy si bol predtým na veľkej? nemôže to byť niečo s pred dvoch dní? mne sa tiež také niečo stalo a potom som si spomenula, že pred až pred dvomi dňami som niečo také jedla....

tree

Nic take vobec, nic co by som nebral aj predtym. Akurat som vcera vypil trocha cerveneho vina,ale to farbi skor do tmava. Len som prekvapeny,lebo sa mi to este nestalo.

tree

No..vela zeleza som nepojedol:)Vcera akurat dost tazke jedla. Ale ziaden spenat ani nic take. Som ockovany proti zltacke.