prvy den vo Vasej prvej praci- dojmy

geoka

ahoj bublinka.prvý krát som nastupovala do práce pred šiestimi rokmi.pamätám si to celkom jasne.veľký strach,nervozita ale navonok silácke hahaha.myslale som si,že prvý deň bude taká pohoda,zoznamovanie....ako prípovedné som priniesla šéfovcom fľašku koňaku.a hneď ma hodili do vody a plávaj.dostala som prvú zákazku,nevedela som čo s tým,nikto mi nič neukázal a čakali,že to bude večer hotové.strávila som tam celý deň a potom som išla večer domov s plačom,to bol piatok,že som nič neurobila a určite ma v pondelok vyhodia.vyplakala som sa u kamarátky.nevyhodili ma ale pochopili,že potrebujem pomoc a ja som pochopila,že keď niečo neviem,mám sa spýtať a je hlavne na mne aký mám záujem o tú prácu a to,aby som sa naučila tú prácu robiť čo najlepšie.v tej firme som vydržala 4 roky.potom sme sa nepohodli a dala som výpoveď.teraz pracujem pre inú firmu.takže svojho prvého dňa sa vôbec neboj.neukáž,že máš z niečoho strach a hlavne sa zaujímaj o to,čo a ako sa robí.keď zamestnávateľ uvidí,že sa snažíž a zaujímaš sa o veci týkajúce sa tvojej práce,určite bude s tebou spokojný.a určite budeš mať kolegov,ktorí ti budú ochotní pomáhať.