mat ci nemat dieta

Príspevok v téme: mat ci nemat dieta
macocha?

caute,
mam 32rokov a hoci som uz mala vselijake myslienky na dieta, v poslednej dobe vobec. s priatelom spolu zijeme 3roky, moc sme tuzili po babatku, ale akosi si zvykame na zivot bez starosti. mame cas na seba, priatelov, hobby. nejak nam to pohodlie zacina vyhovovat.je to normalne? tikaju mi bio hodiny a bojim sa aby som nelutovala jedneho dna, ale momentalne to tak necitim. co sa deje?

rada

Ahoj, no dala by som si na take nieco pozor!!!!
Vies preco? Zatial ti to takto vyhovuje,ale neskor? Co ked uz neotehotnies? Vies aky je to pocit, ked chces dieta a nemozes ho mat? Ja som si to zazila ,5 rokov sme sa snazili, chodila som po lekaroch a teraz som stastna ,ze mam skvelu dceru a vobec to nelutujem. Zvykla si si na pohodlie? Teraz si mlada a ked budes stara, kto ti pomoze? Priatelia? Haha, dovol sa mi zasmiat, tych bolo aj bude,ale taki naozajstni, tych je ozaj ako safranu.
No a este jedna vec, co ked tvoj priatel casom zacne tuzit po detoch a najde si mladsiu, lebo ty uz nebudes plodna? Co potom? Budes ozaj sama, no neviem, ci si tu samotu a luxus budes ozaj vychutnavat. Dievca, spamataj sa a urci si priority v zivote. Ak je to pohodlie a bezstarostnost, tak potom ta lutujem.
Prajem ti vela stastia a aby si sa spravne rozhodla!