AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

schia

A to akože čo budeme robiť??????????,
Ja už normálne padám od únavy,hlava ma bolí tak ako keby som ju mala pod heverom a teraz mi písal mail:či sa nechcem dnes stretnúť?
jááááj pomóóóc

ema20

ahojte, fúúú schia tak to je sila!
Ale to čo si pisala: láska,ale na druhej strane realite,že nieje dobrý do života, to presne poznám,je to aj môj prípad. Akurát dnes som myslela na také veci s ktorými mi veľmi úbližili a ktoré dokazujú že s ním život nemôže byť dobrý,ale včera mi zas tak strašne chýbal a túžila som byť s ním.Normálne že na Zbláznenie poznám to schia.

schia

Ahojte ...
ja už som totalne k.o.!
Nepíšem sem pretože není čo okrem toho,že mi je na ....
Tento víkend bol desnýýýýýýýýý!!!!!!!!
Prvý týždeň bez neho,bez jednej sms,bez jedného jediného kontaktu!
Celý som ho predepkovala,chytilo ma to v piatok tak silno,že som ani včera nemohla normálne zaspať!Všetko sa mi to stále dokola odvíja ako čierno biely nemý film!Nemôžem to zastaviť!
Včera som dostala viac krát takú silnú štikútku,že som myslela,že mi srdce vyskočí.Poobede som sa dokopala na vychádzku,no nepomohla skôr naopak!Stále nad tým všetkým premýšľam!Večer to bolo také strašné ,že som sa nemohla už ani poriadne nadýchnuť,akoby mi sedel na prsiach!Normálne sa v noci budím na to ako kričím zo sna a pritom si ich ráno nepamätám!Viem len ,že sú o ňom a o strachu!Tak som aj túto noc zaspávala ,zapriala som mu na diaľku dobrú nocku a pohladila ....
Ráno.....sms.................
od neho!
Znenie:
"Ahoj... nechcela by si si to ešte rozmyslieť?Chýbaš mi..."
Pozerala som ako veverička čo práve našla mega oriešok v lísti!
On sa ozval?! Babenky on,čo ho pýcha predchádza,jeho ego je veľké ako ozónová diera....on čo vravel,že ak raz tak navždy.....on čo macho odišiel ako s nasoleným zadkom....po týždni ....o 1:15h ....on napííííísal??!!
Celá sa trasiem,pretože tie "symtómi" čo som mala posledné dni boli vlastne jeho myšlienky,tak to ja vždy mávam,viem to vycítiť,len teraz som si hovorila,že mi asi hrabe pretože ,som vedela,že "nenapíše"!!!
On NAPÍSAL!!!
A ja ..???????,
Teraz neviem čo mám robiť...
naši šťastný ,že som to skončila!
ja taky tak v podstate ,lebo som videla,že to nikam nevedie....ale ĽúúúúúúúúBíííííM ho!
Chýba mi!
NO neviem či to není hlavne o tej mojej davovej psychózy zo strachu?!
Neodpísala som!
Viete akú chuť som mala napísať mu,...neskutočnú celý víkend som s tým bojovala....a som rada a hrdá na to ,že som to neurobila,pretože aspoň on sám konečne trocha prekonal svoju pýchu!!
Len neviem čo ďalej,neodpíšem....zatiaľ!
Nechcem!
Pretože neviem či to pochopíte,ale s ním to fakt nemá význam-budúcnosť,pretože počas sledovania toho čierno-bieleho filmu som dostala až strach z neho,že je fakt čudný-psychicky,veď to asi poznáte ak dáte doľu 1okuliare a dáte reálne dioptrie tak sa vám ukážu také veci,....no mne sa až panenky otáčajú a po chrbte zimomriavky behajú....
Vlasten neviem nič o ňom,veľa vecí z jeho života mi nesedí a som presvedčená ,že veľa vecí ukrýva a tají,hlavne čo sa týky tej psychiky mi veľa vecí strach naháňa!
Pritom pôsobí ako vyrovnaný človek teda chce byť ním!
Ale viete.....asi si sám uvedomil,že :
bez nejakého narcizmu! lepšie nenájde.
Srdce na dlani som mala a vykrvácať som mohla pri rozhovoroch s ním,že nech sa uvedomí a zmení svoje sebecké sklony,že to žiadna s ním nevydrží,zase len pár mesiacov veď aj sám hovoril,že nikdy si nikoho tak nepripustil a poviem vám,že ani vlastná matka neprekročila dvere ,ktorými som sa ja horko ťažko prebojovala!Si myslím,že ho chytil oprávnený strach z toho čo stratil....a ja som ho fakt ľúbila čisto a úprimne ja z jeho temnou stránkou a toľko krát ma urazil a ponížil a vedel pritom ,že mám pravdu a predsa sa ozvala jeho pýcha,ktorú som ja znášala stále pri ňom a presto som vedela ,že ma ľúbí-teda ak to vôbec dokáže,lebo on je fakt divný!
Ale proste bol to vrchol toho čo on ako tvor môže zažívať a zažíval to prvý krát so mnou.....
asi mu nemá kto variť,upratovať,híčkať,mojkať ,milovať,semtam tresnúť po zadku aby sa uvedomil čo robí.....toto všetko mu chýba aj hodvábny vankúš ale aj bič!
A ja ...????
neviéééém čo máááám robiť!
ZBLÁZNIM SA!
JE MI NA H....!!!!!!!!!!
pa

adriana

Satipe, veľmi Ti držím palce, aby to vyšlo,ale ked on to tak vidí, aj tie priority ked má už ujasnené, tak myslím, že vy dvaja ste ten prípad, ked ľudia musia ísť na chvíľu od seba,aby pochopili vlastné city a dozreli. Verím, že vám to vyjde :-) pekný večer všetkým :-)

satipe

ahojte..tak najskor ema20..myslim si presne to iste ako adriana,fakt to pekne napisala,treba si stanovit pravidla lebo potom by si sa iba trapila,a to predsa nechces..takze dufam,ze sa ti to podari,nejak si to dat dokopy aj v hlave a tak..adriana dakujem,teda aj vam ostatnym,ze mi drzite palce:-)no a k tvojej otazke..priatel sa chova super,ako vlastne aj pred tym,kym sa to cele skazilo,no a tvrdi,ze si dal dokopy v hlave svoje priority a uz nebude vymyslat,tak mi neostava nic ine ako verit mu,dufam,ze nerobim chybu:-)ale tak celkovo je nas vztah teraz taky lepsi,alebo neviem ako by som to opisala,mozno je to len teraz na zaciatku,ale vela veci sa zlepsilo na oboch stranach a to citim,snad to tak ostane..pekny vecer:-)a drzte sa..schia napis ako..

adriana

Luuli,aký pavúčik?? čo máš na mysli? :-) Aký si mala víkend?
Satipe,je to super,že si šťastná,veľmi Ti to všetky prajeme,kľudne to sem napíš:-) A ako sa tvoj priateľ teraz správa? čo hovorí o tej kríze, čo ste mali?
Ema20, je mi ľúto, že sa stále trápiš, urobila si dobre,že si mu to napísala,len podľa mňa by bolo lepšie dohodnúť si jasné pravidlá a vysvetliť si, čo znamená "stretávať sa", lebo zrejme o tom máte rôzne predstavy.. treba si ujasniť, čo si pod tým predstavujete a ako často, nieže tak, že on si zmyslí a Ty musíš byť k dispozícii. Ak to nepomôže, budeš sa musieť prekonať, vytiahnuť odniekiaľ svoju hrdosť a povedať STOP" Bud to bude vyrovnané na oboch stranách, bud sa budete obaja stretávať ako pár, ked budete chcieť obaja, a nie tak, že Ty budeš "priateľ na telefon", on zavolá a Ty bežíš, takto určite nie!! Alebo potom bdueš musieť urobť hrubú čiaru a prerušiť kontakty, aj za cenu, že to bude bolieť. Lebo toto prebolí, a zabudneš, ale ak budete v kontakte, a iba tak, ked on bude chcieť, bdueš v tom bludnom kruhu donekonečna a bdue to iba horšie. A Ty predsa chceš žiť v pohode a byť šťastná, nie?
Všetky sa mi držte, babenky...a Ty, Schia, ozvi sa, ako sa máš..je to už lepšie?

ema20

ahojte baby, satipe nie my sme radi že aspon niekomu to vychádza a že existujú aj výnimky (muži) ja sa tiež teraz nemám moc dobre.Citim sa blbo už dlhšie z toho všetkého ale je mi to sem už trápne písať lebo jeden den napisem iné a druhý zas niečo iné.Ked si aj sama čitam tie svoje príspevky tak si pripadám ako fakt nejaký cvok.
viete to že som s ním vtedy bola,bolo to pekné ale chvíľku mi vydržalo to nadšenie že mi s ním bolo dobre,lebo potom som ho chcela vidieť zase a čakala som či sa mi ozve,potom som sa ozvala ja jemu že ho potrebujem,on mi včera písal ale nič v takom zmysle o nás len proste čo robí a tak,ale za celý ten čas čo sme si pisali sa ma ani len nespytal ako sa mám ja alebo čo robím.Nakoniec to dopadlo tak že som zase plakala a rozum mi znova povedal už stačí! Tak som mu napisala nech ma netrápi a nech to uplne ukončíme aby sme sa už nestretavali a nekontaktovali.On mi na to odpisal že ale on sa chce stretava....tak ja to už vôbec nechápem :(((( no ono je to asi tak že on sa chce so mnou stretávať ale len ked to on uzná za vhodné akonáhle to navrhnem ja tak vtedy on nemôže a nemá čas. je toto vôbec spravodlivé? ved to ja som sa s ním rozišla a teraz sa nakoniec trápim Ja a oveľa viac ako on.Neviem vôbec čo budem robiť,teraz mám znova chuť ho vidieť ale viem že nemôžem...bojím sa však toho že znova zlyhám a srdce nadomnou vyhrá,lenže on je taký egoista a ja to viem no aj napriek tomu ho asi milujem. :(((
Ja sa asi zbláznim

satipe

ahoj luuli,zdas sa veru nejaka trosku mimo..asi to stale nie je este za tebou vsak?to ma mrzi..byvaju niekedy horsie obdobia,snad to skoro prejde..ja som tento vikend travila u svojho priatela,vlastne aj teraz od neho pisem,domov pridem az vecer,takze mne je krasne:-)len akosi ked vidim,ze kazdy je tu nejak mimo,tak mi to pride blbe pisat ako je mi super..dufam,ze sem coskoro kazda z nas bude pisat len to,ake sme stastne:-)tak peknu nedelu,drzte sa a napiste..ahojte

luuli

ahojte babule.. ja viem, dlho som sa neozvala.. ale proste sa vnútorne akosik necítim moc dobre.. je to fakt hrozné..ako sme sa s ex dohodli, že sa nebudeme nejaký čas kontaktovať..je to skoro už týždeň..som z toho trošku mimo..je mi zle..:( proste nič mi v posledných dňoch nevychádza tak,akoby som si želala.. ale tak nemôžem mať všetko, čo chcem, to je jasné.
nepísala som sem,ale čítala som si Vaše príspevky.. je mi ľúto Schii, že sa takto trápi,ale snáď to všetko čo najkôr prebolí..aj keď mne sa to ľahko píše, ale stále trpím. A je mi moc ľúto,schia,že nemáš žiadnu kamarátku, ktorá by ťa teraz podržala..ale môžeš byť rada, že máš matku. Proste to nechápem na ženách, babách, dievčatách,ako môžu opustiť kamarátky len kvôli chlapovi? Predsa kamarátstva(viem,že nie všetky)vydržia naveky,ale chlap nie, chlap ťa pošle kade-tade a ty zostaneš sama..?! Preto som rada,že mám aspoň veľa kamarátov a kamarátiek, keď už ma nechal môj ex..aspoň občas pri nich na neho zabúdam..aj keď niektorých priateľov máme spoločných a to som vždy nie moc rada, keď začnú o ňom niečo hovoriť.
satipe a ty ako? zase prichádza víkend:) tzn.že budete spolu,čo? snád si to teda pekne spolu užijete:):)
ema20, ty čo to stváraš??(prepáč, chovám sa ako matka.xi) ty si bola u neho?? taká finta=že má vínko doma=uf..to som dlho teda nezažila..hneď to bolo jasné o čo mu ide. ale prečo nie..no ako to cítiš, tak konaj..
proste nemám slov..na Vaše príbehy a hlavne na môj..som ako v zamotanej pavučine myšlienok..ale mám také tušenie, že nejaký pavúčik ma odtiaľ snáď zachráni..

ema20

ahojte kočky,tak ako sa máte? shcia ako? a luuli sa tiež už dosť dlho neozvala čo máš ty nové? a vôbec všetky ako sa máte ja mám dnes voľno tak ho trávim tu :)