zažili ste už niečo podobné?

Príspevok v téme: zažili ste už niečo podobné?
počasie

prednedávnom som zistila že priateľ s ktorým chodím viac ako 5 rokov si píše s inou.dlho som tajila že to viem a nakoniecom som mu to povedala on ma potom presviedčal že už sa to skončilo že si už nepíšu ale vedela som že ma klame.nakoniec som nabrala odvahu a rozisla som sa sním.ale on sa potom uplne otočil a prosil ma ešte o jednu šancu že sa zmení tak sme sa dali opäť dokopy ale problém je v tom že mna počas tej doby ked sme sa rozišli zaujal niekto iný.a stále naneho myslím.a neviem či je to iba také pobláznenie alebo niečo viac.

počasie

to mi je jasne že sa to môže zopakovat.ale teraz si už da pozor ked videl ze som sa s nim rozisla lebo ho to vtedy dost vzalo a spraval sa tak ako nikdy predtym nosil mi kvety prosil sa a to od neho nebolo často lebo je dost hrdy a to bolo prvy krat co sa takto ponizil a prosil sa takze som fakt videla ze mu na tom zalezi aby ma nestratil.

safa

ja chodim s mojim takmer 5 rokov - a bolo to to iste..pisal si s inou...ked to bolo v ramci kamartstav, nevadilo mi to, ale ked som zistila, ze slecna zacala mat iste narazky, samozrejme ma to vzalo a dost sme sa hadali...v tomto smere myslim ze ho prestalo dokazovat si, ze sa o nho zaujimaju aj ine baby...a momentalne aj mna zaujal 1 chalan,ale viem, ze aj ked to je s priatelom niekedy hroza, je pre mna prvorady

veronikabj

Tak nemozem tvrdit ze nieje to pravdive,lebo nepoznam tvojho priatela.Mozno to mysli uprimne,ale chlap ked raz nieco urobi robi to stale.su strasne malo 100% vernych

počasie

svojho priateľa mám rada ale nie tak ako predtým pretože mi dosť ublížil.ale rozhodla som sa mu dať ešte jednu šancu lebo som fakt na nom videla že mu na mne záleží a že ma nechce stratiť.ani neviem prečo ma ten druhý zaujal vôbec nič o ňom neviem páči sa mi iba na základe nejakých sympatií.pracuje v reštaurácii kam chodím na obedy a dosť často sa stretávame aj v meste.

veronikabj

tak akoze nechcem ti radit ze sa mas s priatelom rozist ale skus si ujasnit citi k nemu a tomu druhemu a ci je sanca byt s tym druhym.