REUMA

chryzantenka

ja uzivam spermidin od sunday natural, je protizapalovy, menej ma bolia klby a plus pohyb aj ked malo ale pravidelne kazdy den, aspon prechadzka

RNG

yalana, vymenoval som tam viacej protizapalovych, spravne si si vybrala kurkumu, ta je pravdepodobne najuzitocnejsia pre telo(antioxidant, protizapalova,protirakovinna) , ale aj quercitin,dumbier, vitamin C,MSM, bromelain, GLA, a rozne na klby tiez pomahaju
Toto vsetko sa da kombinovat pre zvysenie ucinku.
A aby som nezabudol pripomenut vodu, ta odnasa rozne splodiny a toxiny z tela, ktore su dovodom na zapaly

yolana

RNG
Dakujem za radu. Zacala som brat kurkumu. Kupila som si ju v obchode. Jedna znama mi tiez poradila, ze jej dost pomohla, ze nema az take bolesti a ma lepsiu ohybnost prstov. Aj mne sa teraz stava, ze rano v pohode vystriem prsty.Najviac to vidim na malicku, ktory som s bolestami vyrovnavala.Zvlast pri zmenach pocasia.Niekde som citala, ze kurkuma ma dobry účinok na pecen.

RNG

Sonka, jeden problem je s tou uvedenou strankou, nikde nie su uvedene zlozenia vyrobkov.
Je to v zmysle"doverujte nam nase vyrobky su dobre"
A ceny nie su vobec ludove....

RNG

V prvom rade skus zistit, aku imfekciu mas. Inac protizapalove aj prostriedky na klby mozes medzitym pouzivat.
Quercitin a curcumin(turmeric) by bol asi moj vyber a nejaka zmes na klby(glukosamin MSM)

yolana

RNG
dakujem za tvoju reakciu a doporucenie. Urcite nieco z toho začnem užívať a skusim sa pytať na vyšetrenie chorôb, ktoré spomínaš.Nechcem, aby sa mi to zhoršilo.
Prosím ťa a co mi doporučíš pre začiatok?lebo uviedol si tam toho viac.

RNG

telo trebas precistit enzymami, pit hodne vody aby sa zriedila lymfa a lepsie cistila telo.
Mozes pbrat prirodne protizapalove(quercitin, bromelain curcumin,MSM alebo aj materialy na regeneraciu klbov(zelatina, glukosamin, chondroitin, hyaluronicka kyselina).
Zarovern by som ale adresoval povodnu pricinu zapalov, ktore je obvykle nejaka mykoplazmicka, boreliova alebo chlamidiova nakaza, niekedy premnozene virusy.
Prostriedky na to su oreganovy olej, GSE, extrakt z olivovych listov, collostrum, graviola, lapacho Samento/vilcacora....