HAK

Príspevok v téme: HAK
dragonka

ahojte baby chcela by som sa spytat na HAK niesom s tym dost skusena ale tak sa spytam kedy po uzivani tabletok mozem s partnerom sesualne zit bez ochrany od ktorej zobratej tabletky?

a keby som brala HAK tak mozem mat s partnerom pohlavny styk bez ochrany aj ked vysadim HAK ked ma prist menzes a potom hned 2 den nasadim HAK a nemozem byt tehotna??

spoluziacka hovori ze to tak bezne robi a HAK funguje dobre ak som nezabudla zobrat ziadnu tabletku a brala som ju tak ako treba ale chcela by som sa spytat vas ake vy s tym mate skusenosti :)

dakujem za odpovede s pozdravom dragonka

fazula

ja som dostala menzes vzdy az tak na piaty, niekedy na siesty den, je to individualne. ale vzdy som to mala presne :)
a sex vpohode aj pocas tabletkovej pauzy, a ak ti nevadi, tak aj pocas menzesu.

dragonka

dakujem velmi pekne za info

a ked budem brat aj nadalej HAK tak je pravda ze ked doberiem 21 tabletku tak o 2-3dni dostanem menzes mozem tie 2 dni byt s priatelom nechranena?? potom znova zacnem uzivat HAK ako treba..

fazula

hmmm ked si sa nedocitala, mozem ti prezradit daco :)
ja som brala dvoje rozne hak, a pri obidvoch bolo pisane, ze sex bez ochrany mozes mat az po vybrati prvych 7 tabletiek, dovtedy treba pouzit este nejaku inu ochranu.
v tej 7dnovej pauze si chranena stale, cize mozes mat sex kolko chces :)
samozrejme, toto vsetko plati, ak pekne dodrziavas vsetko co mas, beries tabletky nacas a nevynechala si ani jednu..
vela prijemnych chvil ti prajem ;)

dragonka

lol a keby som si kupila na 3 mesiace tak ten pribalovy letacik asi mam

ale to je jedno na nete som ho citala ale nedocitala som sa ohladne tohoto..